17
22.04.2024, 07:15Lektura na 2 minuty

Stellar Blade: Na całym świecie gra wyjdzie bez cenzury

Cały świat dostanie dokładnie tę samą wersję Stellar Blade’a, czyli nadchodzącego potencjalnego hitu na konsole Sony.


Samuel Goldman

Przedpremierowy szum wokół Stellar Blade’a rozpoczął się na całego w styczniu, kiedy pokazano dłuższy materiał wyjaśniający, z czym tak naprawdę mamy do czynienia. W kolejnych miesiącach developerzy delikatnie podgrzewali sprawę, publikując kolejne gameplaye oraz wersję demo, którą mogą sprawdzić wszyscy posiadacze PS5. Wisienką na torcie obietnic studia Shift Up jest całkowity brak mikropłatności. Dotychczas demo przebiło pod kątem popularności Final Fantasy VII Rebirth, a obserwujące coraz gorętszą atmosferę wokół Stellar Blade’a Sony zastanawia się podobno nad przejęciem twórców.

Teraz, na chwilę przed premierą, Stellar Blade po raz kolejny przyciągnie uwagę najnowszą informacją: gra ukaże się na całym świecie w takiej samej wersji i nawet w Japonii nie zostanie ocenzurowana.

Dociekliwość każe mi się zastanowić, czy w produkcji nie ma żadnych treści, jakie mogłyby stać w sprzeczności z często absurdalnie restrykcyjnymi zasadami niektórych regionów, czy Shift Up celowo wycięło to i owo, by zmaksymalizować sprzedaż i wyeliminować ewentualne problemy. Tak czy inaczej, Stellar Blade szykuje się na kolejny hit w portfolio Sony, który może okazać się zaskakująco silnym pretendentem do tytułu gry roku.

Gra ukaże się już 26 kwietnia i będzie dostępna tylko dla posiadaczy PS5.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1110

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze