5
3.06.2024, 08:45Lektura na 1 minutę

Starfield: Bethesda szykuje grę do dużych zmian

Xbox Games Showcase coraz bliżej, więc możemy spodziewać się nowości zmierzających do Starfielda.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Starfield niewątpliwie był wtopą wizerunkową Microsoftu oraz Bethesdy, co przełożyło się na tytuł jednego z największych zawodów 2023 roku. Studio znane jest jednak z tego, że debiuty jego gier wiążą się z niespecjalnie ciepłym odbiorem, a dopiero na naszych oczach zaczynają później rosnąć i zyskiwać coraz większą sympatię graczy. Ze Starfieldem może być podobnie – w połowie maja pojawiła się ogromna aktualizacja zwiększająca komfort grania, szczególnie na konsolach.

To ewidentnie nie koniec. Gracze na SteamDB odkryli niespotykaną wcześniej aktywność deweloperów Bethesdy – konkretnie chodzi o zmiany w plikach gry. Według fanów obserwujących grę od dłuższego czasu poprawek w maju jest zdecydowanie więcej. Ich liczba ma przebijać łączny rezultat marca oraz kwietnia.

Starfield-reddit

Oczywiście wszystko może wiązać się z nadchodzącym Xbox Games Showcase, które wystartuje w niedzielę, 9 czerwca o godzinie 19:00. Na jesień tego roku zaplanowana jest również premiera rozszerzenia Shattered Space.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów472

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze