30.08.2023, 14:30Lektura na 2 minuty

Splatoon 3: Wielki finał Mistrzostw Polski już w najbliższą sobotę

W tym tygodniu zostanie wyłoniony Mistrz Polski w Splatoon 3, który zapewni sobie miejsce na europejskich finałach rozgrywanych w październiku we Frankfurcie.


Jakub „rajmund” Gańko

Splatoon 3, określony przez Ottona najlepszym shooterem dla początkujących, to tytuł, którego raczej nie trzeba przedstawiać posiadaczom Switcha. Nintendo zapewniło sobie hit, który stanowi szaloną wariację paintballa, i po raz kolejny rozbiło bank. Nic dziwnego, że pasjonaci rozgrywają wielkie turnieje, i to także w Polsce. Na tegorocznym CD-Action Expo i Pyrkonie odbyły się weekendy kwalifikacyjne do Splatoon 3 European Championship 2023 – Poland. Teraz pora wyłonić Mistrza Polski.

Już w najbliższą sobotę, 2 września, odbędzie się wielki finał polskiej edycji europejskich mistrzostw w Splatoon 3. Do rywalizacji stanie 8 drużyn, zwycięzca będzie tylko jeden. To właśnie on zdobędzie zaproszenie na ogólnoeuropejskie finały, które odbędą się w dniach 7-8 października we Frankfurcie w Niemczech. Transmisja z finałów będzie dostępna na YouTubie: możecie sobie już ustawić przypominajkę poniżej:

Komentarzem do rozgrywek zajmą się znane twarze polskiej sceny gamingowej: Dominik Bos i Shini_Waifu, a Kezman22 i k4rolinv_ będą analizować poszczególne mecze. Turniej rozpocznie się w samo południe, ale stream będzie można włączyć już 15 minut wcześniej. Na miejscu będzie także obecna reprezentacja redakcji CD-Action.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1682

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane