1.06.2023, 10:04Lektura na 2 minuty

Nintendo na CD-Action Expo! Nowa Zelda, turniej Splatoon 3 i inne atrakcje

Odsłaniamy kolejne atrakcje! Tak jak na pierwszym Expo w 2014 roku, tak i na tegorocznej edycji będziemy mieli wielką przyjemność gościć Nintendo.

Dystrybutor Nintendo – ConQuest Entertainment a.s. – przygotował dla was olbrzymią strefę, w której znajdziecie mnóstwo atrakcji. Z pewnością jedną z największych będzie możliwość zagrania The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – grę, która już stała się jedną z najlepiej ocenianych produkcji w historii.

Ale Zelda to nie wszystko, będzie dużo więcej gier na konsolę Nintendo Switch, w tym Splatoon 3, Mario Strikers: Battle League Football czy Nintendo Switch Sports.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Oprócz strefy free-to-play na terenie Hali Stulecia odbędą się także rozgrywki w ramach oficjalnych Mistrzostw Polski Splatoon 3 na Nintendo Switchu. Każdy może zgłosić swoją ekipę, a wygrana w eliminacjach wyłoni drużynę, które zmierzy się w Warszawie na początku września o tytuł Mistrza Polski Splatoon 3!

Rejestracja i inne informacje znajdują się tutaj: https://www.nintendo.pl/switch/splatoon-3-championship.

CD-Action Expo 2023
CD-Action Expo 2023

Co jeszcze będzie działo na naszym Expo? Kolejne atrakcje i wystawców ujawniamy na oficjalnej stronie wydarzenia, czyli expo.cdaction.pl, a także na Facebooku.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1074

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane