1
27.02.2024, 12:45Lektura na 1 minutę

PlayStation Portal: Zainteresowanie przerosło oczekiwania Sony

PlayStation Portal cieszy się większym zainteresowaniem, niż spodziewało się Sony.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

W nowym wywiadzie dla Game File dyrektor PlayStation ujawnił, że najnowsze urządzenie przenośne Sony cieszy się znacznie większą popularnością, niż zakładała korporacja. Hiromi Wakai, wiceprezes ds. zarządzania produkcją, dodał, że „zainteresowanie w dalszym ciągu przekracza nasze oczekiwania”, dlatego Sony koncentruje obecnie swoje wysiłki na „konsekwentnej dostawie większej liczby urządzeń”.

Popyt na urządzenie znacznie przewyższa liczbę towarów, jakie mogą zaoferować sprzedawcy detaliczni od jego premiery w listopadzie 2023 roku – dlatego Sony będzie „w dalszym ciągu wprowadzać na rynek więcej urządzeń” tak szybko, jak to możliwe. W wywiadzie Wakai przyznaje, że PlayStation Portal „miał być produktem najlepiej dostosowanym do osób o określonych potrzebach i tych, którzy chcą grać w określony sposób”, więc pierwsze reakcje po jego ogłoszeniu były zgodne z oczekiwaniami japońskiego giganta.

Udało ci się kupić PlayStation Portal? Na łamach naszego serwisu Portalowi przyjrzał się Krigor, który zauważył kilka istotnych wad tego urządzenia. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów203

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze