2
9.04.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Persona 6: Prace nad grą podobno trwają od 5 lat

Atlus miał rozpocząć produkcję równo z Personą 3 Reload i Personą 5 Tactica.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

W marcu informowaliśmy, że Persona 6 od razu może trafić na wiele platform. Należy pamiętać, że była to nieoficjalna wiadomość od kilku informatorów, w tym jednego znanego z podobnych przewidywań branżowych: Nate’a the Hate’a. Przypomnijmy, że Persona 5 trafiła na PC, Xboksy czy Switche dopiero pięć lat po premierze na PlayStation 3 i 4.

Kolejny wyciekinier, znany pod pseudonimem Midori, zakomunikował, że najprawdopodobniej prace nad szóstą częścią trwają od 5 lat. Atlus miał zacząć produkcję gry w tym samym momencie, w którym rozpoczęto tworzenie Persony 3 Reload oraz Persony 5 Tactica. 

Motywem przewodnim Persony 6 ma być kolor zielony. Poprzednie odsłony stawiały na niebieski (Persona 3), żółty (Persona 4) oraz czerwony (Persona 5). Wciąż czekamy na potwierdzenie tej informacji poprzez oficjalną zapowiedź. Na razie na morzu cisza, ale skoro produkcja rozpoczęła się tyle czasu temu, to może już niedługo otrzymamy więcej informacji od samego Atlusa. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów482

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze