11.03.2024, 11:00Lektura na 1 minutę

Paper Mario: The Thousand-Year Door i Luigi’s Mansion 2 HD z datami premier

Wielkie N ogłosiło daty premiery dwóch tytułów nadchodzących na Nintendo Switcha.

10 marca miały miejsce obchody Mario Day, a Nintendo tradycyjnie podzieliło się kilkoma planami dotyczącymi rozwoju „hydraulicznej” marki. Japońska firma podała daty debiutów odświeżonych wersji gier z serii Paper Mario i Luigi's Mansion.

Paper Mario: The Thousand-Year Door to tytuł oryginalnie wydany na Gamecube’a w 2004 roku. Księżniczka Peach została uprowadzona przez tajemniczą grupę X-Nautów i tylko Włoch w czerwonej czapce może ją uratować. Paper Mario odchodzi od platformówkowego rodowodu hydraulika na rzecz elementów gier fabularnych i logicznych. Gra zostanie wydana na Nintendo Switchu już 23 maja

Z kolei w Luigi's Mansion 2 brat Mario bawi się w Pogromcę Duchów, ogłuszając zjawy lampą błyskową, a następnie wciągając je przez odkurzacz. Gra wyszła w 2013 roku na 3DS-a, a edycja HD zadebiutuje 27 czerwca 2024 roku na najnowszym handheldzie Nintendo. Oprócz tego Wielkie N podało datę premiery sequela filmowej adaptacji przygód Mario.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów297

Obserwujących2
Luigi's Mansion 2 HD
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Luigi's Mansion 2 HD

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze