19.03.2024, 09:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater wkrótce z nowymi szczegółami

Konami opublikowało materiał, w którym głos Solid Snake’a, David Hayter, zapowiada więcej szczegółów na temat Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

Już niedługo dowiemy się więcej na temat odświeżonej wersji Snake Eatera. Konami opublikowało prawie sześciominutowy materiał, który jest częścią pierwszą tzw. Metal Gear Solid Legacy Series.  

W filmie występuje aktor użyczający głosu Solid Snake’owi, David Hayter, który wypowiada się w samych superlatywach na temat tej zasłużonej serii. Pod koniec materiału aktor zapowiada kolejny odcinek słowami: „następnym razem zagłębimy się w epicki, długo oczekiwany remake tego, co wielu fanów uważa za najlepszą grę w całej serii”. Zdanie to jednoznacznie sugeruje, że w części drugiej youtube’owego Legacy Series poznamy szczegóły na temat nadchodzącego Metal Gear Solid Delta: Snake Eater.

Hayter wspomina również zeszłoroczną kompilację MGS-a o podtytule Master Collection Vol.1, którą na cdaction.pl zrecenzował Łukasz Morawski. Warto pamiętać, że Konami – oprócz tworzenia nowej wersji Snake Eatera – prawdopodobnie pracuje nad drugą częścią kolekcji, w której znaleźć się mają Guns of the Patriots i The Phantom Pain.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów298

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze