10
19.05.2023, 17:00Lektura na 3 minuty

Konkurs: wygraj kartę GeForce 4060 Ti 8 GB

NVIDIA wraz ze sklepem Komputronik przygotowali dla Was konkurs, w którym można wygrać debiutującą w przyszłym tygodniu kartę graficzną GeForce RTX 4060 Ti 8 GB. Co należy zrobić, by wygrać?

GeForce RTX 4060 Ti to kolejna już karta graficzna korzystająca z najnowszej architektury NVIDIA Ada Lovelace. Podobnie jak w przypadku mocniejszych modeli tej rodziny, również i tutaj możemy liczyć na obsługę DLSS 3, w porównaniu zaś do odpowiedników z minionych generacji sprzęt cechuje się – co oczywiste – wyższą wydajnością. Karta trafi do sprzedaży już 24 maja, m.in. w sklepie Komputronik – ale dzięki NVIDII i Komputronikowi macie również okazję, by zgarnąć ją za darmo. Zadanie jest całkiem proste!


Zasady konkursu

By wygrać GeForce’a RTX 4060 Ti 8 GB, należy… zrobić fotografię swojej obecnie używanej karty graficznej. Chodzi nam o ciekawe, oryginalne zdjęcie, niekoniecznie wewnątrz komputera. Zaskoczcie nas! Liczy się przede wszystkim pomysł, a niekoniecznie jakość techniczna wspomnianej fotografii – zaniesienie karty graficznej do profesjonalnego fotografa nie zwiększy więc waszych szans na zwycięstwo. Tak czy inaczej jednak – jeśli faktycznie macie zamiar wyciągać kartę z komputera, to wcześniej odłączcie sprzęt od zasilania i postępujcie ostrożnie, tak żeby niczego nie uszkodzić. Robicie to na własną odpowiedzialność!

Skrócone zasady udziału w konkursie:

1. Każdy biorący udział w konkursie może wysłać tylko jedno zgłoszenie z jedną fotografią – wysłanie większej liczby zgłoszeń lub fotografii oznacza dyskwalifikację.

2. Zdjęcie musi przedstawiać waszą aktualnie używaną kartę graficzną. Fotografia musi być również waszego autorstwa i musi powstać specjalnie na okoliczność niniejszego konkursu.

3. By wysłać zgłoszenie, musisz być pełnoletni. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację wszystkich zasad konkursu.

4. Maila wraz z fotografią prześlij na adres konkurs@cdaction.pl na zgłoszenia czekamy do wtorku 23 maja 2023 roku, do godziny 23.59.

5. Spośród przysłanych prawidłowych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze naszym zdaniem zdjęcie, jego autor zaś otrzyma Nagrodę: kartę graficzną GeForce RTX 4060 Ti 8 GB.

6. Organizatorem konkursu jest CD-Action. Elementem każdej Nagrody jest, obok elementu rzeczowego, kwota pieniężna w wysokości 11,11% wartości elementu rzeczowego. Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, Organizator jest płatnikiem zryczałtowanego podatku dochodowego od wartości wygranej (Nagrody) uzyskanej przez Uczestnika, w wysokości 10 % wartości wygranej (zgodnie z art. 30 ust. 1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych). Element pieniężny Nagrody nie zostanie w związku z tym Uczestnikowi wydany, ale zostanie przeznaczony na uiszczenie należnego od Uczestnika zryczałtowanego podatku dochodowego z tytułu wygranych. Uczestnicy wyrażają zgodę i upoważniają Organizatora do potrącenia z wartości przyznanych Nagród kwoty odpowiadającej wartości elementu pieniężnego. Zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, Organizator, jako płatnik, przekaże potrącone kwoty na rachunek właściwego urzędu skarbowego, odprowadzając w ten sposób w imieniu Uczestnika należny podatek dochodowy z tytułu wygranej.

7. O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy w newsie na stronie cdaction.pl do 25 maja 2023 roku, ze zwycięzcą skontaktujemy się również indywidualnie, odpowiadając na jego zgłoszenie.

8. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się pod adresem: cdaction.pl/regulamin-konkursow

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.


Czytaj dalej

Redaktor
Partner
Wpisów126

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze