2.04.2024, 10:30Lektura na 1 minutę

Kolejne zwolnienia w Ubisofcie. Pożegnano 45 osób

Ubisoft dodał kolejną cegiełkę do tegorocznej sagi potężnych zwolnień.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Co jak co, ale w ostatnim czasie Ubisoft nie ma dobrej passy. Tylko w ostatnich tygodniach dyrektor ds. subskrypcji Philippe Tremblay ogłosił, że gracze powinni przyzwyczajać się do nieposiadania gier na własność, a chwilę później francuskie związki zawodowe namówiły pracowników firmy do protestu

Teraz po masowych zwolnieniach z listopada nastąpił kolejny etap „reorganizacji”. Z pracą pożegnało się 45 pracowników w celu, jak podają twórcy Skull and Bones, zwiększenia wspólnej efektywności. 


Przez ostatnie miesiące badaliśmy sposoby na poprawienie naszej produktywności. Dlatego dzisiaj ogłaszamy, że przeprowadziliśmy reorganizację w strukturach centrali Global Publishing i APAC. Zmiany te dotyczą 45 stanowisk. Nie podejmujemy tej decyzji lekko i zapewniamy wsparcie osobom, na które ta sytuacja wpłynęła. 


Ubisoft

Niestety, ale tegoroczne zwolnienia w branży gier dotyczą również polskiego rynku. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o tym kryzysie, możecie przeczytać reportaż przygotowany przez Grzegorza Burtana pod tym linkiem


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów393

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze