4.04.2023, 13:30Lektura na 1 minutę

Heroes Orchestra w tym roku zagra muzykę z Gothica

Polska Heroes Orchestra jeszcze w tym roku uraczy nas najróżniejszą muzyką z serii Gothic.


Patryk „Delighter” Żelazny

Jeśli należycie do fanów serii Heroes of Might and Magic, to jest duża szansa, że znacie polską grupę muzyczną Heroes Orchestra. Jak sugeruje jej nazwa i użyte przeze mnie powiązanie, jej muzycy są miłośnikami tejże serii, a jednocześnie specjalizują się w tworzeniu znanej z gier muzyki (i nie tylko). W lutym mieliśmy okazję posłuchać dwóch koncertów poświęconych naszym ukochanym Heroesom III. Z kolei w 2023 doczekamy się szczególnie ciekawej nowości w repertuarze.

Heroes Orchestra zapowiedziała, że powinniśmy się szykować na usłyszenie utworów z Gothica. Nie tylko z pierwszej części, ale całej serii. Na ten moment ogłoszone utwory to: „Vista Point”, „Old Camp”, „Khorinis”, „Ishtar” oraz „Pirate Camp”. Ale organizatorzy najwidoczniej są otwarci na sugestie, których w komentarzach nie brakuje.

Niestety nie ma jeszcze informacji, kiedy będziemy mogli usłyszeć te utwory w ich wykonaniu. A będąc już w temacie, na pewno warto napomknąć, że najbliższy koncert Heroes Orchestra zbliża się wielkimi krokami. Mianowicie odbędzie się 16 kwietnia o godz. 17:00 w Warszawie. Więcej informacji i możliwość zakupu biletu znajdziecie na TEJ STRONIE.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze