13.01.2023, 14:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Heroes Orchestra zagra w Warszawie 2 koncerty poświęcone Heroesom III

Heroes Orchestra powróci w lutym z dwoma koncertami, na których wykona niemal całą ścieżkę dźwiękową z gry Heroes of Might and Magic III.

Polska Heroes Orchestra, czyli grupa muzyków, którzy są jednocześnie miłośnikami gier z serii Heroes of Might and Magic, obchodziła w zeszłym roku piąte urodziny. Jeśli nie trafiliście na specjalne koncerty, w których uczestniczył sam kompozytor tej muzyki, Paul Anthony Romero, albo uczestniczyliście w nich i macie ochotę na więcej (tak jak niżej podpisany), to mam dobrą wiadomość!

Już 3 lutego Heroes Orchestra zagra w warszawskim Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego dwa koncerty poświęcone najsłynniejszej odsłonie serii: Heroes of Might and Magic III. Zgodnie z zapowiedziami repertuar ma obejmować prawie wszystkie utwory z oryginalnego soundtracku w pełnej instrumentacji.


Koncert uświetni nasza przyjaciółka, wielka fanka serii Heroes i wirtuoz klawesynu, Weronika Janyst. Instrumentalistka wykona utwory z Heroes of Might and Magic, w których słyszymy ten cudowny i niecodzienny instrument, m.in. melodie kampanii, Lava Theme, Main Theme, Necropolis... Playlista koncertowa? 99% HoMM III, ten 1% to niespodzianki! Po prostu nie może was tam zabraknąć.


Heroes Orchestra

Koncerty odbędą się tego samego dnia o godz. 17.00 i 20.00. Tym razem nie jest przewidywana transmisja z występów (organizatorzy piszą wprost: „Stream? No way”).

Bilety w cenie 139 zł można nabyć TUTAJ oraz TUTAJ.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku TUTAJ oraz TUTAJ.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć Heroes Orchestry w akcji, to zostawiam was z nagraniem jednego z zeszłorocznych koncertów.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1698

Obserwujących9
Heroes of Might and Magic III: Złota Edycja
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.7
Platformy
PC
Gatunek
strategia
Producent
New World Computing
Heroes of Might and Magic III: Złota Edycja

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze