9.11.2023, 10:15Lektura na 1 minutę

Heroes III x World of Warships: Przypominamy o kodach z wydania specjalnego CD-Action

W wydaniu specjalnym CD-Action poświęconym Heroes of Might and Magic znajdziecie specjalny kod do gry World of Warships.

Na początku października informowaliśmy o specjalnym wydarzeniu związanym z Heroes of Might and Magic III, które firma Wargaming zorganizowała w World of Warships. W ramach crossoveru do gry trafiło 6 bohaterów z kultowych Heroesów III, nowa mapa, pamiątkowa flaga oraz inne atrakcje. Wydarzenie dobiega dziś końca, ale wciąż możecie zrealizować kody, które umieściliśmy w wydaniu specjalnym CD-Action o Heroes of Might and Magic.

Przypominamy, że kody dają dostęp do 2 mln kredytów, 200 dublonów, 7 dni konta premium oraz całej szóstki nowych kapitanów z Heroesów III i są ważne do końca marca 2024 roku, ale zachęcamy, by zrealizować je jak najszybciej. Znajdziecie je na specjalnej zdrapce, którą umieściliśmy na 48 stronie magazynu.


Dodruk wydania specjalnego CD-Action o Heroesach

A jeśli wciąż nie macie w swoich zbiorach wspomnianego numeru specjalnego, to wciąż możecie ten brak nadrobić dzięki niedawnemu dodrukowi. Wydanie CD-Action poświęcone Heroes of Might and Magic zamówicie w naszym sklepie oraz na Allegro.


Czytaj dalej


Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze