13
12.09.2023, 13:08Lektura na 3 minuty

Wydanie specjalne o Heroes of Might and Magic III. Przecieki i data premiery

W listach pytacie nas, co z tymi Heroesami. Czy numer specjalny CD-Action już jest, a jak nie, to kiedy się ukaże. No i co tam w ogóle będzie w środku. Odpowiadamy!

Pomysł na wydanie specjalne CD-Action o Heroes of Might and Magic III zrodził się tuż CD-Action Expo. Stwierdziliśmy, że trzeba kuć żelazo, póki gorące, i po Pucharze Polski zrobić kolejną fajną rzecz związaną z tą uwielbianą grą. Z miejsca wymyśliliśmy pierwsze tematy, znaleźliśmy ekspertów wśród społeczności H3.gg i zabraliśmy się do pracy.

Ale w międzyczasie zawartość numeru zaczęła puchnąć. Zamiast 116 stron (tak jak w Retro), postanowiliśmy dać Wam 124. Na horyzoncie pojawiły się nowe pomysły na teksty, gratisy dla Was, a także... zaskakujące wydarzenie w grze sieciowej mocno powiązane z tematyką magazynu.

Ale po kolei.

Bastian ciężko pracuje nad wydaniem.
CD-Action – wydanie specjalne: Heroes of Might and Magic III

Jak widać, Bastian w pocie czoła składa pismo. Pierwsze efekty można zobaczyć poniżej. Będzie o czym czytać! W numerze znajdziecie m.in. obszerne teksty poświęcone powszechnie używanej modyfikacji Horn of the Abyss. Pochylimy się nad pirackim zamkiem Cove, kampanią i światem, jaki wprowadził HotA, oraz przybliżymy frakcję Factory, którą ujrzymy w kolejnej aktualizacji moda.

2
zdjęć

Temat modów zwieńczymy naszym exclusive'em – rozbudowanym opisem Day of Reckoning, które rozszerzy świat Heroesów nowym zamkiem i sięgnie po kolejną dawkę lore z cyklu RPG Might and Magic.

Nie zabraknie rozbudowanej analizy „trójki” wraz ze wszystkimi dodatkami, opisów rozszerzeń z cyklu Chronicles, megaporadnika czy pomocnych informacji dla tych, którzy chcieliby zacząć grać po sieci.

CD-Action – wydanie specjalne: Heroes of Might and Magic III
CD-Action – wydanie specjalne: Heroes of Might and Magic III

Opisujemy także pozostałe części HoMM i zapuszczamy się w świat protoplasty serii, spin-offów cyklu Might and Magic czy... Heroesów na konsole.


Wydanie specjalne – data premiery

Pierwotnie założyliśmy, że wyrobimy się do końca września z drukiem i dostarczeniem Wam magazynu do skrzynek czy paczkomatów. Ale że lista tematów puchła, chcemy dopracować magazyn, a równolegle pracujemy jeszcze nad nowym numerem CD-Action, zdecydowaliśmy, że zaczniemy wysyłać do Was wydanie specjalne o Heroesach 5 października.

Razem z magazynem otrzymacie piękny wydruk grafiki z Heroes of Might and Magic III, ale obiecaliśmy Wam jeszcze jeden gratis. A co powiedziecie na łącznie trzy prezenty? Dostaniecie też naklejkę z postacią z gry, a także... nie, o ostatnim dodatku nie możemy jeszcze powiedzieć. Zdradzimy tylko, że chodzi o cyfrowy bonus.

CD-Action – wydanie specjalne: Heroes of Might and Magic III
CD-Action – wydanie specjalne: Heroes of Might and Magic III

Jeszcze nie zamówiłeś swojego egzemplarza? Kup go w naszym sklepie internetowym albo na Allegro.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1075

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane