22.05.2024, 13:30Lektura na 2 minuty

Helldivers 2: Twórcy zapowiedzieli rzadsze aktualizacje gry

Pędzący pochód demokracji w Helldivers 2 ewidentnie wymęczył twórców.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Demokracja zaczyna proces regeneracji po tąpnięciu, jakie zaoferowało jej samo Sony. Wszyscy powoli zapominają o wydarzeniach z początku maja, a twórcy powoli przygotowują się do swojego planu, aby Helldivers 2 żyło wiecznie. Zapowiedź ta w pewnym sensie łączy się z tym, o czym poinformował ostatnio graczy menedżer ds. społeczności w Arrowhead Game Studios.

Thomas „Twinbeard” Petersson oznajmił, że w najbliższym czasie do gry będzie publikowana mniejsza liczba aktualizacji. Decyzję tę przekazano na Discordzie w formie odpowiedzi na pytanie o premierę najbliższej łatki.


Kiedy będzie gotowa. Chcemy poświęcić trochę więcej czasu na tę aktualizację i potencjalnie kolejne łatki, ponieważ uważamy, że ich częstotliwość była prawdopodobnie zbyt wysoka, aby utrzymać jakość, której pragniemy i na którą zasługujecie. Łatanie wielu błędów może łatwo zakłócić przepływ pracy i wymaga więcej zasobów, niż mogłoby się wydawać. Wymaga to planowania, wdrażania, monitorowania możliwych poprawek itd. W tym przypadku wolimy trochę to rozciągnąć, miejmy nadzieję, że z dobrym wynikiem.


Thomas „Twinbeard” Petersson

Menedżer ds. społeczności w Arrowhead nie sprecyzował dokładnie, w jakim przedziale czasowym będą pojawiać się kolejne aktualizacje. Na ten moment studio skupia się nad przygotowaniem kolejnej łatki, która zmieni balans broni, jednak na to przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

W Helldivers 2 zagracie na PC oraz PS5.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów425

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze