1
12.01.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

Farathan: „Polski Gothic” z datą debiutu we wczesnym dostępie

W końcu otrzymaliśmy konkretną datę wczesnego dostępu projektu dwojga polskich twórców.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Tak jak pisaliśmy w listopadzie zeszłego roku, Tales of Antura: Hejstos ukaże się we wczesnym dostępie w tym roku, i to już niedługo, bo 13 marca. Developerzy z Sartoriana przedstawili na swojej stronie na Facebooku road mapę całego projektu. 

Według niej w drugim i trzecim kwartale tego roku ma zostać wprowadzona aktualizacja związana z dodaniem klasy maga, nowymi rejonami, wrogami i ewentualnymi prośbami od społeczności. 

Ostatnie miesiące 2024 roku to dodanie klasy Runnera, ponownie z wprowadzeniem nowych lokacji i mobów oraz walki włócznią. Finalna lokacja wraz z oficjalną premierą gry ma mieć miejsce 13 marca 2025 roku.  

Jeżeli jesteście zainteresowani, możecie dodać Tales of Antura: Hejstos do listy życzeń tutaj i cierpliwie czekać, żeby dowiedzieć się, czy łatka „polskiego Gothica” jest słusznie przypinana do tego ambitnego projektu. Wczesny dostęp będzie przeznaczony wyłącznie na PC. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów532

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze