17
2.12.2023, 17:00Lektura na 2 minuty
Wideo

„Fallout”: Opublikowano pierwszy zwiastun serialu

Bractwo Stali, Krypty, znajome stwory i nieznajome ghule – wszystko jest na swoim miejscu.

O serialu na motywach Fallouta słyszymy już co najmniej od 3 lat, jednak dopiero niedawno dostaliśmy konkretną pigułę informacji, gdzie m.in. Todd Howard przyznał, że adaptacja stanie się kanonem lore falloutowego uniwersum, czym (znowu) podpadł wielu fanom. Na dalszy ciąg konkretów nie musieliśmy długo czekać. Wczoraj na kanale YouTube Amazonu, zajmującego się produkcją „Fallouta”, pojawiło się tajemnicze wideo ze znajomą z gier Bethesdy planszą oraz licznikiem, który właśnie skończył odliczanie. Panie, panowie, ghule, supermutanty i cała reszta: proszę o uwagę, bo oto pierwszy zwiastun serialu:

Czemu akurat teraz? Trudno powiedzieć, może Bethesda wystraszyła się zwiastuna GTA VI, jaki zobaczymy lada dzień. Tak czy siak, trailer przedstawia nam główną bohaterkę, w którą wcieli się Ella Purnell, opuszczającą rodzinną Kryptę i ruszającą w podróż. Po drodze spotyka m.in. Michaela Emersona („Lost”, „Person of Interest”) czy Dogmeata pałaszującego Radrakana. Następnie rzut okiem na drugiego bohatera, Maximusa (w tej roli Aaron Moten), którego korzenie sięgają Bractwa Stali. Całość kończy się przeplatanką dynamicznych scen: jest trochę falloutowego absurdu, sporo akcji i kilka wybuchających bomb atomowych. Wszystko oczywiście w duchu Falloutów od Bethesdy, ponieważ Todd Howard nie kryje swojego zaangażowania w serial Amazonu, czego zresztą dowiemy się w trakcie pierwszych 40 sekund trailera.

Na wrażenia i opinie przyjdzie jeszcze czas, ale najwyraźniej celem jest dostarczenie fanom serialowej dokładki w trakcie nawet 10 lat czekania na nową grę. Czy to źle? Przekonamy się już 12 kwietnia 2024, kiedy „Fallout” wyląduje na Prime Video.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1011

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze