3
7.05.2024, 13:00Lektura na 1 minutę

EA Sports FC 24: Polka dołącza do Drużyny Sezonu

Ogromne wyróżnienie dla reprezentantki Polski.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Liderka strzelców w kobiecej Bundeslidze oraz gwiazda reprezentacji Polski, Ewa Pajor, została wyróżniona przez EA miejscem w Drużynie Sezonu. Co więcej, jej karta jest wysoko oceniona i zapowiada się na częste występowanie nowej zawodniczki Barcelony na wirtualnych boiskach. 

Już niedługo Ewa Pajor dołączy do FC Barcelony, a w poprzednim sezonie zdobyła 15 bramek, zostając królową strzelców Bundesligi. Reprezentantka Polski dołożyła do tego również 5 asyst. 

Obok Pajor w Drużynie Sezonu znalazły się również jej trzy koleżanki z drużyny: Alexandra Popp (z overallem na poziomie 97 punktów), Lena Oberdorf (z overallem na poziomie 96 punktów) oraz bramkarka Merle Frohms (z overallem na poziomie 90). 

Od 19 kwietnia w EA Sports FC 24 dostępne są popularne Team of the Season (w skrócie TOTS) i po raz pierwszy w ich skład wchodzą kobiece ligi piłkarskie. W wiernym odzwierciedleniu umiejętności piłkarzy i piłkarek pomagały dane statystyczne Opty oraz statystycy krajowych rozgrywek. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów449

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze