22.04.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

EA Sports FC 24: Do gry trafiły Drużyny Sezonu. Po raz pierwszy również kobiece

Rozpoczęły się kultowe TOTS-y.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Od 19 kwietnia w EA Sports FC 24 dostępna jest kampania Drużyn Sezonu (popularne Team of the Season). Dodatkowo do 26 kwietnia dostępne będzie Live TOTS, czyli dynamiczne karty ulepszane na podstawie wyników danej drużyny na ostatniej prostej sezonu. 

Po raz pierwszy w historii dostępne będą również drużyny kobiecych lig piłkarskich z WSL, Frauen-Bundesliga, Division 1 Féminine, Lifa F i NWSL. Co więcej, we współpracy z krajowymi ligami oraz danymi statystycznymi Opta wybrani zostaną najlepsi zawodnicy sezonu, aby w pełni obiektywnie odzwierciedlić to w tegorocznym TOTS. 

EA Sports FC 24 pomimo zakończenia współpracy z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej bardzo dobrze radzi sobie na rynku. Już w pierwszym tygodniu w tytuł zagrywało się w sumie 11,3 miliona graczy. Podobnymi liczbami może pochwalić się również jej wersja mobilna – EA Sports FC Mobile. Oczywiście jeżeli liczyliście na spore zmiany względem poprzednich edycji, to mogliście poczuć spore rozczarowanie, o czym pisał w swojej recenzji nasz redakcyjny kolega Tomasz „Ninho” Lubczyński.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów529

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze