17.06.2024, 08:00Lektura na 2 minuty

Diablo 4: Śródsezonowa aktualizacja przyniesie spore wzmocnienia barbarzyńcom

Po tylu aktualizacjach do Diablo 4 Blizzard w końcu przynosi konkretne wzmocnienia.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Zdaje się, że Diablo 4 znajduje się ostatnio na fali wznoszącej – niedawno zadebiutował czwarty sezon, który zbiera pochwały wśród graczy, pozytywnych recenzji przybywa (na Steamie 77% z nich jest pozytywnych), a pierwsze rozszerzenie, Vessel of Hatred, również spotkało się z zainteresowaniem wśród fanów. Teraz pozostało Blizzardowi utrzymać ten pęd, a najnowsza aktualizacja ma w tym wydatnie pomóc. 

Pierwsze patche do Diablo 4 przyzwyczaiły nas do tego, że wszystko, co było dostępne, stawało się słabsze lub nawet bezużyteczne. Miło jest więc zobaczyć listę zawierającą w dużej mierze wzmocnienia – i to całkiem spore. Z najnowszej aktualizacji najbardziej ucieszą się użytkownicy barbarzyńców. Ci zyskali najwięcej siły względem ostatniej wersji gry, szczególnie w wariacji z Trąbą Powietrzną. Sam skill oraz wszystkie związane z nim rzeczy zyskały sporo na skuteczności. Oczywiście barbarzyńca nie jest jedyną klasą, której przybyło mocy. Reszta specjalizacji również poszła do góry, jednak nie w tak spektakularny sposób.

Jedyne znaczące osłabienie odnajdziemy przy Eliksirze Świętych Strzał. Przed aktualizacją obrażenia zadawane przez przedmiot były przeliczane na podstawie zdrowia przeciwnika, co w wypadku np. nekromanty i jego przywołanych dawało kolosalną przewagę w walce. Od teraz eliksir będzie ranić na podstawie siły naszego oręża.

Najnowsza aktualizacja do Diablo 4 wejdzie w życie już dziś, 17 czerwca. Wszystkie szczegóły dotyczące patcha znajdziecie na stronie internetowej Blizzarda.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów472

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze