13.06.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

Diablo 4: Blizzard zaprasza na zapowiedź 5. sezonu

Oby tylko nie okazało się, że jedynie parzyste sezony Diablo 4 są warte powrotu do gry.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

W Sanktuarium bardzo dużo się dzieje – w Diablo 4 trwa udany 4. sezon, do gry zawitały liczne wydarzenia z okazji jej pierwszych urodzin, a Blizzard podzielił się nowym zwiastunem, datą premiery i zawartością dodatku Vessel of Hatred. Ale to jeszcze nie wszystko – twórcy zapowiedzieli transmisję, na której poznamy wstępne informacje nt. 5. sezonu Diablo 4.

Oby tylko nie okazało się, że jedynie co drugi sezon hack’n’slasha jest warty zagrania – sezon pierwszy i trzeci były tak nudne, że szkoda o nich pisać. Zupełnie inaczej sytuacja wyglądała z udanym Sezonem Krwi i Łupami na Nowo – powrót do najnowszego Diablo przy okazji 4. sezonu to według wielu graczy czysta przyjemność i niech za potwierdzenie tych opinii posłuży fakt, że sam nie zorientowałem się, kiedy mój nekromanta osiągnął 100. poziom doświadczenia.

Czy sezon piąty Diablo 4 wpisze się w tę tendencję i okaże się słabszy od poprzednika? W tym momencie trudno to ocenić – pierwsze szczegóły na temat następcy Łupów na Nowo poznamy już 21 czerwca.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów407

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze