29.05.2024, 12:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Destiny 2: Ostateczny Kształt otrzymało klimatyczny premierowy zwiastun

Bungie bardzo zależy na tym, aby Destiny 2: Ostateczny Kształt zyskało dużą popularność.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Już za rogiem czai się premiera Ostatecznego Kształtu Destiny 2, do którego przygotowywano nas od wielu miesięcy. Bungie udostępniło na początku miesiąca darmowy dostęp do każdego rozszerzenia, abyśmy jeszcze raz mogli przeżyć wszystkie przygody w uniwersum. Przy okazji udało im się wygrać proces sądowy z producentami cheatów do gry, więc może na premierę będzie ich trochę mniej.

Premierowy zwiastun ostatniego rozszerzenia ma pomóc graczom odczuć istotę tej premiery. Trailer jest niezwykle klimatyczny i widowiskowy, od razu ujawnia, że mamy do czynienia z finałem przygody. Sam materiał zyskał dużą popularność – angielska wersja zwiastuna przebiła już barierę miliona wyświetleń, a liczba cały czas rośnie.

Co po Destiny 2? To będzie nadal utrzymywane przy życiu, jednak w blokach startowych czekają już dwa kolejne projekty: Marathon, przechodzący przez duże problemy produkcyjne oraz… domniemane Destiny 3.

Destiny 2: Ostateczny Kształt zadebiutuje 4 czerwca na PC, PS4, PS5, Xboksach One oraz Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów472

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze