5
29.11.2023, 09:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition wyciekło. Znamy szczegóły remastera

Wygląda na to, że Ubisoft niechcący zdradził niespodziankę na 20. rocznicę wydania Beyond Good & Evil.

Wiem, co chcecie powiedzieć. Też wolałbym po 20 latach od wydania Beyond Good & Evil móc wreszcie przekazać jakieś pozytywne informacje na temat jego kontynuacji. Niestety, nie zanosi się na to w najbliższej przyszłości. Mam jednak inne wieści, które też nie są wcale najgorsze. Pamiętacie o Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition, o którym wspominał parę miesięcy temu Wokulski? Wygląda na to, że Ubisoft właśnie niechcący zdradził wszystkie szczegóły na jego temat.

Remaster z okazji 20. rocznicy wydania Beyond Good & Evil najwyraźniej pojawił się na jakiś czas w sklepie Microsoftu. Ktoś musiał coś kliknąć zbyt wcześnie, bowiem produkcja już zniknęła, ale wiecie, jak to jest w internecie z takimi rzeczami. Gracze zdążyli nie tylko zarchiwizować opis gry, dzięki któremu poznaliśmy wszystkie szczegóły tego wydania, lecz także... samą grę, bo przez chwilę można było ją pobrać, jeśli dysponowaliśmy abonamentem Ubisoft+. Poniżej możecie obejrzeć obszerny gameplay:

Na jakie usprawnienia możemy liczyć w Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition? Jak na remaster przystało, Ubisoft zadbał o podbicie rozdzielczości do 4K, poprawę dźwięku i rozgrywkę w 60 fps-ach. Mamy także doświadczyć ulepszonego sterowania oraz automatycznego zapisu stanu gry (a nawet cross save'a). Czeka nas też kilka zupełnie nowych dodatków, takich jak galeria, tryb speedrunowy oraz nowe osiągnięcia i inne sekrety.

Niestety nie poznaliśmy ceny ani daty premiery tego remastera, ale chyba nikt z nas się nie zdziwi, jeśli Ubisoft ogłosi wszystko oficjalnie w przyszłym tygodniu na The Game Awards.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1771

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze