1
28.11.2023, 09:15Lektura na 2 minuty

The Game Awards 2023 bez wtargnięć na scenę i z podobną liczbą zapowiedzi

Geoff Keighley zapewnił, że w tym roku zadba o lepszą ochronę podczas gali The Game Awards. Mamy też spodziewać się mniej więcej tylu zapowiedzi co w 2022.


Jakub „rajmund” Gańko

Gala The Game Awards 2023 odbędzie się już w przyszłym tygodniu, więc możemy powoli wycierać z kurzu nasze szklane kule i próbować odgadnąć, co zostanie zaprezentowane w nocy z 7 na 8 grudnia. Jeśli chcecie, możecie też próbować przewidzieć, do jakich pamiętnych sytuacji niezwiązanych z grami dojdzie tym razem. Jeśli jednak liczycie na powrót tajemniczego nastolatka od Billa Clintona, to muszę was rozczarować.

Geoff Keighley zapewnił podczas niedawnego Q&A na Twitchu, że ochrona w trakcie tegorocznego rozdania The Game Awards będzie znacznie mocniejsza. Ze zrozumiałych względów nie chciał podawać publicznie szczegółów na ten temat, ale ponoć takie incydenty jak ten sprzed roku nie będą się powtarzać.


Zdecydowanie mamy takie plany i zrobimy wszystko, bym ja i wszyscy, którzy oglądają to wydarzenie, publiczność, uczestnicy byli bezpieczni. (...) Uwierzcie mi, to teraz dla nas kluczowa kwestia, ale zależy nam także na tym, by to było wielkie święto dla graczy, którym damy wyraz naszej miłości do gier. 


Geoff Keighley

Warto przypomnieć, że do podobnej sytuacji doszło również na otwarciu tegorocznego Gamescomu, gdy podczas pokazu Starfielda troll wbiegł na scenę i krzyczał o GTA VI oraz... Billu Clintonie, a jakże. Tamtą imprezę również prowadził Keighley, więc nic dziwnego, że tak zależy mu na bezpieczeństwie nadchodzącego wydarzenia. Do trzech razy sztuka.

Złotousty prowadzący zapowiedział także pewną zmianę, jeśli chodzi o prezentowanie trailerów nadchodzących gier. Organizatorzy chcą zrezygnować z określeń typu „światowa premiera”, ponieważ rodzą one tylko wątpliwości pośród widzów. Aha, skoro już przy zapowiedziach jesteśmy: podobno możemy liczyć na mniej więcej tyle samo materiału, co przed rokiem.


Nie chcę podawać konkretnej liczby, ponieważ to się potem rozniesie po sieci, ale prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z podobnym czasem trwania i ogłoszeniami, co w poprzednich latach.


Geoff Keighley

To jakich zapowiedzi najbardziej oczekujecie na The Game Awards 2023?


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1772

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze