1
15.05.2023, 14:00Lektura na 2 minuty

Age of Wonders 4 radzi sobie świetnie. Top 10 bestsellerów Steama

Topka bestsellerów na Steamie mówi sama za siebie. Age of Wonders 4 sprzedaje się jak świeże bułeczki i otwiera tę listę.

Od zapowiedzi Age of Wonders 4 do premiery nie minęło dużo czasu. W zasadzie wszystko zadziało się na przestrzeni tego roku. I mimo że już preorder pokazywał podwyżkę cen zgotowaną przez Paradox Interactive, tak produkcja sprzedaje się bardzo dobrze. Wysoko na liście bestsellerów Steama znalazła się już tydzień temu, ale im dalej, tym lepiej, zdaje się. Age of Wonders 4 zajmuje aktualnie pierwsze miejsce.

Drugi na liście jest poprzedni zwycięzca, czyli Star Wars Jedi: Survivor. Witold w swojej recenzji zdecydował się grze wystawić wysoką notę, nawet pomimo błędów. A teraz jest duża szansa, że nawet one nie będą stanowić problemu. Ukazał się spory patch – a w zasadzie to więcej niż jeden. Podium najlepiej sprzedających się gier ponownie zamyka Call of Duty: Modern Warfare II. Ale może taka kolej rzeczy nie utrzyma się w nieskończoność, bo jednak już plotkuje się, że w 2023 doczekamy się Modern Warfare III.

 1. Age of Wonders 4,
 2. Star Wars Jedi: Survivor,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. FIFA 23,
 5. Call of Duty: Black Ops III,
 6. Rust,
 7. Grand Theft Auto V,
 8. Marvel's Guardians of the Galaxy,
 9. Hogwarts Legacy,
 10. Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

Jak się już pewnie domyśliliście, Call of Duty: Black Ops III możecie jeszcze złapać w promocji (-67%). Z kolei obecność pozostałych gier nie jest szczególnie zaskakująca. GTA V pozostaje w tym zestawieniu najstarszą produkcją, jednak wciąż sprzedaje się po prostu fenomenalnie.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1604

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane