5
4.05.2023, 08:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Diuna 2” ze zwiastunem. Opad szczęki gwarantowany

Zwiastun filmu „Diuna: Część druga” to prawdziwa uczta dla oczu. Szykuje się epickie widowisko science fiction.


Marcin Hołowacz

Denis Villeneuve jest geniuszem, który po wyreżyserowaniu „Diuny” z 2021 roku, ponownie zadziwi nas niesamowitymi kadrami i jakością produkcji. Adaptacja powieści Franka Herberta została podzielona na dwie części ze względu na złożoność świata przedstawionego. Teraz fani mogą nacieszyć oczy pierwszym zwiastunem „Diuny 2”.

Pustynna planeta Arrakis zawiera niezwykle wartościową substancję, co przekłada się na podsycanie konfliktów między potężnymi rodami. Widzowie ponownie będą mogli śledzić losy Paula Atrydy (Timothée Chalamet) oraz Chani (Zendaya).

Całkiem niedawno Rajmund informował o tym, że w drugiej części „Diuny” znacznie więcej czasu ekranowego otrzyma właśnie Zendaya jako Chani. Wątek romantyczny na pewno nie przyćmi akcji całego filmu, lecz zostanie odpowiednio podkreślony.

Premierę „Diuny” zaplanowano na 3 listopada 2023 roku. Niech żyją wojownicy Arrakis!


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze