29
21.04.2021, 14:33Lektura na 3 minuty

Konkurs „Outpost” Dmitry Glukhovsky – wygraj jedną z pięciu książek [ZAKOŃCZONY]

O kolejnej powieści Dmitrija Głuchowskiego już trochę pisaliśmy. Teraz czas na konkurs, w którym można wygrać jeden z pięciu egemplarzy książki. 


Tomasz „Ghost” Matusik

O samej powieści możecie przeczytac w TYM newsie a z naszą recenzją zapoznacie się TUTAJ

Aby wziać udział w naszym konkursie należy napisać, dlaczego to właśnie Wam powinniśmy wysłać tę książkę. Przy czym wypowiedź musi się zmieścić w jednym komentarzu a także zawierać wątki postapo oraz horroru. A jeśli do tego będzie humorystyczna to zwiększy to Waszą szansę na wygraną.

Na propozycje czekamy do niedzieli 18 kwietnia do godz. 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Spośród nadesłanych propozycji najbardziej spodobały nam się poniższe.

RafiXxX
Od czasu zamkniecia szkół i przedszkoli jestem zamkniety z dwoma małymi pot.... dziećmi prosze was pozwólcie mi załorzyć skafander i uciec w jakieś spokojniejsze miejsce jak powierzchnia wypełniona mutantami. Prosze!

Himiodzio
Od momentu przejścia na pracę zdalną, mój pokój zaczyna przypominać pomieszczenie znajdujące się na jednej ze stacji metro z uniwersum Glukhovsky&039;ego. Jeśli chodzi o tematykę horroru, to po zamknięciu obecnie zakładów fryzjerskich, wystarczy jeszcze niecały tydzień, a zacznę idealnie pasować jako straszydło w pokoju :). Co do samej książki, jestem ogromnym fanem Metro i całego uniwersum Metro, nie miałem okazji czytać nic innego od Glukovskyego, chętnie bym sprawdził jego kolejną "inną" pozycję

TukaKris
Gdy topniały lodowce... milczeliście.Gdy wybuchła pandemia... milczeliście.Gdy pojawili się pierwsi guzogłowi... milczeliście.Gdy jest konkurs i mam możliwość wygrania książki... Też będziecie milczeć?

Afterglow13
Koniec już blisko. Cywilizacja znalazła się nad przepaścią. Bezładne masy ruszą na łowy, mordując i plądrując wszystko, co napotkają na drodze. Ja nie będę jednym z nich. Jestem przygotowany. Posiadam niewielki, poręczny arsenał, plecak ucieczkowy i przede wszystkim dużo apokaliptycznej wyobraźni nabytej dzięki literaturze. Dzięki temu przetrwam. Choć brakuje mi jeszcze jednej pozycji, by mieć pewność. „Outpost” może zawierać coś, co przeoczyłem. Muszę to nadrobić. Od tego zależy moje przetrwanie. Pomóżcie.

xMarkol
W naszych czasach wszyscy książki mają gdzieś. Teraz za fajne zajęcie uważa się odstrzeliwanie kończyn ghulom, albo masakrowanie zmutowanej zwierzyny karabinem laserowym (co za barbarzyństwo!). Jestem chyba jedyną osobą w tym postnuklearnym świecie, która zbiera stare, „nie warte złamanego kapsla” książki, by potem spędzić miły wieczór na ich lekturze.Czemu to ja powinienem dostać książkę?Hmm.. czy wystarczy jeśli powiem, że nie wymienię jej od razu (jak prawdopodobnie zrobi reszta) na kilka papierosów?

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres ghost@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Outpost książka" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze