Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

CD-Radio #S2: O gamescomie

Dodane przez: Adzior poniedziałek, 2 września 2013, 19:45 O grach inaczej
CD-Radio #S2: O gamescomie

Czterech jeźdźców apokalipsy - Adzior, Berlin, MQc i Papkin - wróciło z gamescomu, by podzielić się resztą targowych przemyśleń. Co wkurzyło, co cieszyło, co nadzieję budziło? Zapraszamy!

Komentarzy:
7

HIT "Chcemy się rozwijać, a nie robić jeden wielki turniej" - wywiad z Dustinem Beckiem, szefem e-sportu League of Legends

Dodane przez: Adzior piątek, 30 sierpnia 2013, 15:05 O grach inaczej
"Chcemy się rozwijać, a nie robić jeden wielki turniej" - wywiad z Dustinem Beckiem, szefem e-sportu League of Legends

Przez ostatni rok sporo działo się w League of Legends. Rosnąca popularność transmisji, atrakcyjność dla wielkich sponsorów czy starcie z Dotą 2 to tylko niektóre aspekty tego, co mogliśmy obserwować. W centrum wydarzeń jest Dustin Beck, głównodowodzący e-sportem w Riot Games, który odpowiedział mi na kilka ważnych pytań o teraźniejszość i przyszłość.

Komentarzy:
27

HIT World of Tanks: Co będzie za 15 lat? Rozmawiamy z Wiktorem Kisłym [WIDEO]

Dodane przez: CD-Action czwartek, 29 sierpnia 2013, 14:50 O grach inaczej
World of Tanks: Co będzie za 15 lat? Rozmawiamy z Wiktorem Kisłym [WIDEO]

Można domyślać się źródeł światowego sukcesu World of Tanks i zastanawiać się nad przyszłością gry, ale czasem najlepiej sięgnąć do źródła. Wiktor Kisły, szef Wargaming.net, odpowiada przed naszą kamerą na pytania o następnych piętnaście lat, płatną grę na Xboksach 360, kampanię singlową i kontrowersje związane z użyciem symboli stalinowskich.

Komentarzy:
23

HIT "Pomysłów zawsze jest więcej niż środków" - wywiad o Wiedźminie 3

Dodane przez: Adzior wtorek, 27 sierpnia 2013, 23:24 O grach inaczej
"Pomysłów zawsze jest więcej niż środków" - wywiad o Wiedźminie 3

Wiedźmin 3: Dziki Gon zakończy komputerowe przygody Geralta, więc spogląda się na nie z innej perspektywy. Z Markiem Ziemakiem - producentem gameplayu w CD Projekt RED - rozmawiam o twórczej satysfakcji, więzi i separacji od książkowej sagi, a także o rozrośniętych barkach głównego bohatera.

Komentarzy:
27

HIT gamescom ´13: FIFA 14: Trzy targowe mecze [WIDEO]

Dodane przez: spikain wtorek, 27 sierpnia 2013, 15:59 News
gamescom ´13: FIFA 14: Trzy targowe mecze [WIDEO]

Targi gamescom już za nami, dopiero teraz pojawił się jednak trwający ponad pół godziny materiał wideo obejmujący trzy mecze w FIFA 14 rozegrane w tym roku w Kolonii.

Komentarzy:
14

HIT "Gry robię przy obiedzie" - wywiad z Deanem "Rocket" Hallem, twórcą DayZ

Dodane przez: Adzior poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 19:30 O grach inaczej
"Gry robię przy obiedzie" - wywiad z Deanem "Rocket" Hallem, twórcą DayZ

Dean "Rocket" Hall to jeden z klasycznych wzorów twórcy indie - Nowozelandczyk, który wymyślił grę podczas szkolenia wojskowego. Żołnierskiego języka nie użył, za to powiedział sporo ciekawostek o przewadze pecetów nad konsolami, momentami bezradności twórców wobec graczy, a także o związkach na odległość.

Komentarzy:
11

HIT gamescom ´13: Nasze podsumowania [WIDEO]

Dodane przez: CD-Action poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 17:28 CD-Action
gamescom ´13: Nasze podsumowania [WIDEO]

W tym roku nasze sprawozdania z targów nie skończą się na suchym tekście. Po drodze do Kolonii Adzior, szukając kanapki, znalazł niechcący w bocznej kieszeni kamerę. Zapraszamy więc do obejrzenia ciekawych ujęć z hal Koelnmesse - w tym stoiska, tłumy, cosplayerki i betoniarka - a także krótkiego podsumowania naszych chronicznie niewyspanych głów. 

Komentarzy:
48

HIT gamescom ´13: Dying Light - już graliśmy

Dodane przez: Mr. MiH poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 14:00 Zapowiedź
gamescom ´13: Dying Light - już graliśmy

Wciąż pamiętam aferę jaką wywołał (nie)sławny zwiastun Dead Island. Grająca na emocjach ckliwa muzyczka, fantastycznie zrealizowany montaż oraz brak jakiegokolwiek powiązania z końcowym produktem. Po obejrzeniu równie porywającego filmiku z Dying Light pomyślałem sobie, że czeka mnie powtórka z (wątpliwej) rozrywki. Cóż, po odłożeniu pada miałem jeden z tych rzadkich momentów, kiedy szczerze cieszyłem się z absolutnego braku racji.

Komentarzy:
7

gamescom ´13 w liczbach i termin przyszłorocznych targów

Dodane przez: Piotrek66 poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 10:35 News
gamescom ´13 w liczbach i termin przyszłorocznych targów

Wczoraj oficjalnie zakończyła się tegoroczna edycja największych targów growych w Europie – gamescom. Czas więc na małe liczbowe podsumowanie – z danych udostępnionych przez organizatorów wynika, że na imprezie pojawiło się więcej osób niż w ubiegłym roku, pokazano też więcej nowych gier.

Komentarzy:
9

gamescom ´13: Anomaly 2 - Będzie wersja na PS4

Dodane przez: Piotrek66 niedziela, 25 sierpnia 2013, 13:13 News
gamescom ´13: Anomaly 2 - Będzie wersja na PS4

Niespodzianka, zaskoczenie? Biorąc pod uwagę popularność gry i otwartość Sony na indyki, chyba jednak nie. W jednym z wywiadów przedstawiciele polskiego studia 11bit zdradzili, że Anomaly 2 trafi wkrótce nie tylko na platformy mobilne, ale także na PS4.

Komentarzy:
2

HIT gamescom ?13: Ryse: Son of Rome - już graliśmy

Dodane przez: Mr. MiH niedziela, 25 sierpnia 2013, 10:46 Zapowiedź
gamescom ?13: Ryse: Son of Rome - już graliśmy

Patrząc na dziewicze prezentacje Ryse cały czas było mi przypominane dlaczego szczerze gardzę sekwencjami QTE. Otóż nic tak nie uśmierca zabawy jak traktowanie gracza niczym gloryfikowanego pracownika taśmy produkcyjnej, który pojedynczym przyciskiem użyźnia glebę truchłem. Przekonanie się o tym na własnej skórze wcale nie zwiększyło mojego zainteresowania „rzymskim Shenmue” nowej generacji.

Komentarzy:
25

HIT gamescom ?13: Lords of the Fallen - wrażenia z pokazu

Dodane przez: Mr. MiH niedziela, 25 sierpnia 2013, 10:02 Zapowiedź
gamescom ?13: Lords of the Fallen - wrażenia z pokazu

„Polskie Dark Souls”. Określenie to padło z ust kilku dziennikarzy, z którymi miałem okazję rozmawiać po pokazie Lords of the Fallen. Nie rozumiem tylko dlaczego część z nich mówiła tak, jakby to była zła rzecz. CI Games szykuje niezłą niespodziankę, a porównania do najlepszych wydają się jak najbardziej na miejscu.

Komentarzy:
9

gamescom ´13: Just Dance 2014 - już tańczyłem [WIDEO]

Dodane przez: Adzior niedziela, 25 sierpnia 2013, 10:00 News
gamescom ´13: Just Dance 2014 - już tańczyłem [WIDEO]

Ani niewielkie pomieszczenie, ani mająca parcie na szkło obca część ciała nie przeszkodziły, by łysy tancerz Adzior zaszalał na pokazie Just Dance 2014. W państwa głośnikach Olly Murs, na ekranach - Ten Jedyny, Niepowtarzalny, Co Tu Jest I Tańczy Dla Was.

Komentarzy:
24

HIT gamescom ´13: Xbox One - Kilka słów o padzie [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 sobota, 24 sierpnia 2013, 15:08 News
gamescom ´13: Xbox One - Kilka słów o padzie [WIDEO]

Sporo już powiedziano o DualShocku 4, a więc padzie od PlayStation 4 i jego nowych funkcjach. Z kolei o kontrolerze Xboksa One rzadko się mówi. Jakie więc nowe opcje przyniesie ze sobą sprzęt? O tym opowiada jego główny projektant, Quintin Morris na nowym filmiku.

Komentarzy:
20

gamescom ?13: XCOM: Enemy Within ? już graliśmy

Dodane przez: Adzior sobota, 24 sierpnia 2013, 14:48 Zapowiedź
gamescom ?13: XCOM: Enemy Within ? już graliśmy

XCOM: Enemy Unknown okazał się czarnym koniem zeszłego roku i nieco z zaskoczenia zaskarbił sobie pokaźne grono sympatyków. Twórcy kują żelazo, póki gorące i pokazują pierwszy dodatek – Enemy Within. Jest na co czekać? Hmm…

Komentarzy:
6

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z