100
25.11.2009, 12:03Lektura na 1 minutę

Widziałem wszystko, pora umierać - Japończyk ożenił się z postacią z gry na DS-a

No dobra, odrobinę przesadzam. Nie należy nie doceniać dzisiejszego kreatywnego PR-u. Nawet (a może zwłaszcza?) jeżeli pochodzi z Japonii. Tak czy inaczej szczęśliwy małżonek może być pewny, że wybranka nie puści go któregoś dnia z torbami. Spryciarz.


Michał „enki” Kuszewski

Młoda para to Sal9000 (Homo Sapiens) oraz Nene Anegasaki (kreskówinka), jedna z postaci z gry Love Plus na Nintendo DS. Ceremonia odbyła się w Tokijskim Instytucie Technologii, a prócz młodej pary, świadków i kilku gapiów uczestniczyła w niej również również wirtualna przyjaciółka panny młodej oraz ksiądz. Wydarzenie transmitowane było na żywo przez stronę Nico Nico Douga, a minireportaż z wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.

Chodzą plotki, że upojny miesiąc miodowy młoda para spędzi w ciasnym tokijskim mieszkaniu pana młodego. Ciekawe kto będzie gotował, a kto zmywał. Choć w sumie tak na prawdę bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

Redaktor
Michał „enki” Kuszewski

Autor tekstów różnych. W tym książek. Fan żółwi, muzyki filmowej i wszystkiego, co kosmiczne. Swoje politechniczne wykształcenie przekuł w artykuły dla czasopisma CD-Action, w którym jako redaktor przez wiele lat realizował swoje pasje grania i pisania. Obecnie pracuje w Techlandzie jako Quest Designer.

Profil
Wpisów512

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze