Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wideo

Gamewalker CDA 10/2008 - uzupełnienie

czwartek, 2 października 2008, 11:07
Tytuł: S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo PL Gatunek: FPS z elementami RPG Podobne do: Stalker Cień Czarnobyla Wymagania: Win /2K/XP/Vista, procesor 2 GHz, 512 MB RAM, grafika 128 MB Ocena: 7+ Gameplay: 09/08 Strona w CDA: 098 Od Gregoriusa: Ponownie lokalizacja telewizyjna, ponownie Mirosław Utta. Klimacior niesamowity, szkoda tylko, że czasem niemal w ogóle nie słychać oryginalnych kwestii. Tutaj twórcy dali nieco plamę. Jednak nie licząc tego - warto grać na polskim tłumaczeniu! enki: Faktycznie jacyś cisi ci stalkerzy, a szkoda. I szkoda, że lubi wyjść do pulpitu częściej, niż pozwalają na to ramy przyzwoitości. Ale i tak gra się w to do późna. Al: Uwaga: jeśli nie masz w sobie żyłki masochisty, lepiej poczekaj z miesiąc na patcha. Wprawdzie pierwszy niby większość błędów poprawił, ale skoro save'y nie były kompatybilne z poprzednią wersją (której ukończyć się nie dało), to bym nie ryzykował... gem: W porządku. Powiedz nam jeszcze tylko, Allor, GDZIE dokładnie zamierzasz czekać ten miesiąc? Smuggler: Jak nie dało, jak dało? Głos lektora robi klimat, co tu kryć. Czarny Iwan: I warto zobaczyć Czerwony Las. Tylko grzybów nie zbierajcie! Gregorius: A jak puścisz z kałacha serię w Czerwony Las, to popłynie Czerwona Rzeka i na końcu się zrobi Morze Czerwone. Powaga!
Tytuł: Space Siege PL Gatunek: hack'n'slash Podobne do: Dungeon Siege, Frater Wymagania: Win XP/Vista, procesor 2,6 GHz, 512 MB RAM, grafika 128 MB, SM 2.0 Ocena: 7 Demo: 09/08 (ang.) Strona w CDA: 098 Od Qn'ika: Przyzwoite spolszczenie średniej gry. Z ewentualnym kupnem radzę się wstrzymać do przejścia tytułu do reedycji... enki: Kto się wstrzymał, proszę unieść rękę i wcisnąć przycisk. Dziękuję. Smuggler: Staropolskie przysłowie mówiło "nie pomoże róż i mydło, kiedy panna jak straszydło"... Al: Formuła Siege'ów niestety wyczerpała się już po - niesamowitej - jedynce... Mac Abra: Przyznam, że formuła jedynki też niespecjalnie przetrwała próbę czasu. Albo mnie minęła "chcica" na h'n's. gem: Wciąż mnie nurtuje - w jaki sposób przeprowadzić oblężenie przestrzeni kosmicznej... CormaC: Można wziąć ją głodem. Otaczasz ją i czekasz, czekasz, czekasz, czekasz... Może w międzyczasie Allor skończy i wyjdzie. Czarny Iwan: To już lepiej uruchomić tytuły z "podobne do". Gregorius: E tam, przesadzacie. Z utęsknieniem czekam na Krwiożercze Małże W Zalewie Octowej Siege. To będzie klimacior!
Tytuł: Wiedźmin Edycja Rozszerzona Gatunek: RPG Podobne do: Wiedźmina (zaskoczeni?) Wymagania: Win XP/Vista, procesor 2,4 GHz, 1 GB RAM (XP)/1,5 GB (Vista), grafika 128 MB, SM 2.0 Ocena: 9 Strona w CDA: 100 Od CormaCa: Przyznam, że nie wiedziałem, jak potraktować Edycję Rozszerzoną Wiedźmina. Ostatecznie wystawiłem ocenę o plusik niższą niż w przypadku pierwszego wydania - potraktujcie to jako swoistą "amortyzację". Jeżeli ktoś jeszcze się z Wiedźminem nie zapoznał, ma teraz doskonałą okazję, by to nadrobić - nowa edycja jest poprawiona i jeszcze bardziej wypasiona, niż poprzednia, a dwie dodatkowe przygody dają w sumie jakieś 6 godzin niezłej zabawy. Mac Abra: No, to jest dla mnie dobry powód by jeszcze raz przejść tę grę... Smuggler: Czas troszeczkę już wpłynął na odbiór grafiki, ale moim zdaniem edycja rozszerzona jest w sumie grywalniejsza niż wersja pierwotna. I nie można było tak od razu? Wtedy pewnie by była dyszka... Qn'ik: Fajna rzecz taka edycja. Można się dzięki niej przekonać, czy początkowe zachwyty nie były przesadzone. Jeśli nawet, to tylko nieznacznie: to wciąż kawał dobrej gry. gem: A mnie dla odmiany zastanawia, co powstałoby ze skrzyżowania Kubicy z Kupichą. Najszybszy dom, you too can feel it, zią?
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z