326
20.09.2013, 09:50Lektura na 8 minut

Zawartość CD-Action 11/2013

Najnowszy CDA – za tradycyjne 15.99 zł w zamian za 132 strony i 2DVD – w sprzedaży już we wtorek, 24.09 września. Oprócz kilku pełniaków zawiera też bonus – złoto do wykorzystania w grach World of Tanks i World of Warplanes  - kod zaproszeniowy dający 1000 golda i 3 dni premium i kod bonusowy dający 1200 golda.


CD-Action

Uwaga: oba kody można łączyć, ale nie można wbić np. 3 kodów bonusowych na jedno konto.

Jeśli zaś idzie o pełniaki, to będą: Clive Barker’s Jericho, Overlord: Raising Hell (czyli podstawka z dodatkiem!), Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL i klient World of Warplanes PL.

Co do zawartości... od razu mówię, że nie będzie recenzji GTA V w tym numerze –premiera gry wypadła tak fatalnie, że mielibyśmy dosłownie parę(naście) godzin na zagranie i stworzenie recenzji. Dlatego uznaliśmy, że lepiej później, ale dobrze i rzetelnie, niż szybko i po łebkach. Postaramy się za to, aby nasza recka GTA V w kolejnym numerze była epicka.

Ale na GTA V świat się nie kończy. Mamy reportaż z Gamescomu (i obszerny przegląd blisko setki gier!). Mamy obszerne recenzje Total War: Rome II, Arma III, Europa Universalis IV, Rayman Legends, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, Diablo III na konsole(recenzent twierdzi, że jest lepsza niż na PC... ale będzie hejt J), polskiego Alien Rage, Dishonored: The Brigmore Witches i Amnesia: A Machine for Pigs. A to przecież tylko niewielka część recenzji z tego numeru...

Dobrze prezentuje się też Publicystyka. “Pod ostrzałem mikrotransakcji” to dowód nie tylko na to, że nie ma darmowych gier, ale i pokazanie rozmaitych tricków, za pomocą których twórcy gier “pompują” kieszeń gracza z kasy. “Pax Prime” to reportaż z imprezy, którą można z grubsza określić jako “międzynarodowy zjazd nerdów i cosplayerów”. W “Domowym odkrywaniu kosmosu” zapraszamy was do oderwania głowy od monitora i spojrzenia... no dobra, nieodrywania głowy od monitora i spojrzenia w gwiazdy. Zresztą nie tylko do patrzenia – wiecie, że możecie zostać odkrywcami pozasłonecznych systemów planetarnych? Serio – i nawet nie będziecie w tym celu musieli odchodzić od kompów. Możecie przejść do historii astronomii! :)

Nie zabraknie też piątej (i ostatniej) części Historii pism o grach. Przypomnimy wam magazyny , o których pewnie nawet nie wiedzieliście, że istniały, a do tego dokonamy podsumowania 27 lat historii owych wydawnictw.

Będzie też tekst o tym, jak na świecie leczy się uzależnionych od kompa – np. w Chinach walą elektrowstrząsami w dłonie. A w Polsce? Zobaczycie. Ale nie lękajcie się, u nas są ciut inne metody. Będzie się działo. :) W Grach Wiecznie Żywych Smuggler przedstawi grę, w którą (choć to nie sandbox) gra od 10 lat... i nie może jej ukończyć (Critical Mass), w Epitafium wspomnimy Techlandowskiego Warhounda, czyli polskiej odpowiedzi na Jagged Alliance czy XCOM. No i powtykamy branży Szpile (w tym jedną wsadzamy... sobie).

W dziale sprzętowym megatest (i megaporadnik) dotyczący monitorów, ale będzie też np. test konsoli Nvidia Shield, tabletu Nexus 7, najnowszych budżetowych kart graficznych, specjalnego fotela dla graczy, dysków SSD i hybrydowyxh, klawiatur, myszek i wszelakiego innego ustrojstwa, którymi gracze mogą być zainteresowani.

A na deser, jak zawsze, Na Luzie i Action Redaction.

 

Co jest na płykach? Przypominam – kody na złoto do World of Tanks i World of Warplanes, pełniaki (Clive Barker’s Jericho, Overlord: Raising Hell (czyli podstawka z dodatkiem!), Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu PL i klient World of Warplanes PL), gameplaye, mody, eboki, gry freeware oraz masa innych dóbr, o których możecie poczytać poniżej.

Przypominamy – premiera już 24.09, we wtorek


Redaktor
CD-Action
Wpisów1126

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze