193
12.12.2019, 15:44Lektura na 7 minut

Zawartość CD-Action 01/2020

Wy jeszcze nawet choinki nie kupiliście, a my już wam serwujemy styczniowy CD-Action, który trafi w wasze ręce we wtorek, 17 grudnia.


Smuggler

Szykujcie 17.99 zł, ale za tę kwotę dostaniecie nie tylko CDA i zdrapkę z kodami na trzy pełne wersje gier (Regalia: Of Men and Monarchs, Death to Spies Gold Edition EN i Dreamscapes The Sandman Premium Edition), ale i dwustronny, duży plakat-kalendarz (na końcu zapowiedzi macie „podglądówki”). Do tego mobilny, androidowy Bitdefender oraz zniżka na zakupy w Othertees w prezencie.

A co w piśmie? Jak zawsze numer styczniowy to dobry czas by opisać gry, z którymi wiążemy nadzieje w nadchodzącym roku. Te kilkadziesiąt tytułów (plus autorskie spojrzenie na nadchodzące 12 miesięcy) zajmują cały dział zapowiedzi w tym numerze.

W recenzjach aż 21 gier, z których prym wiedzie okładkowy Star Wars Jedi: Upadły Zakon, a poza tym wyczekiwane od 20 lat Shenmue III, Football Manager 2020, Need For Speed: Heat, Lost Ember, Planet Zoo, Terminator: Resistance, World of Warships: Legends, Luigi’s Mansion 3, Wanderlust oraz Age of Empires II: Definitive Edition. Co dziwne, nie ma żadnej Kaszanki, choć oczywiście paru tytułom nieźle się oberwało recenzentów.        

A co w dziale Publicystyki? Papkin na czterech stronach prezentuje wrażenia z  czwartej już edycji PGG Jam: All Play (Dżem, który smakuje wszystkim), podczas której zebrani mieli 42 godziny, by od podstaw stworzyć grę na temat „to nie jest ściana”. Było gorąco, było kreatywnie, były emocje. Jako, że na dniach premiera najnowszego i ostatniego (ponoć) filmu z cyklu „Star Wars”, na naszych łamach Dael analizuje próby dekonstrukcji mitu Gwiezdnych Wojen (Star Wars – dekonstrukcja mitu), z czym najlepiej zresztą poradziły sobie gry komputerowe. A w sumie to jedna gra – KotOR II. Będzie też dawno nie widziany dział Gry Wiecznie Żywe, a w nim Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II. DaeL wróży też - korzystając z bardzo wiarygodnych źródeł, czyli fabuł gier komputerowych (serio, to nie jest kpina), że rok 2020 może być dla nas trudny. (Ciężki rok 2020). Eugeniusz Siekiera zaprasza do Silent Hill (Powrót do zamglonego miasta) – wiecie, że minęło już 20 lat od momentu, gdy Harry Mason trafił do miasteczka w poszukiwaniu córki Cheryl?

Będą też trzy strony Magazynku Kulturalnego (a w nim Terminator, Irlandczyk, Cohen, Thorgall, Cejrowski i Wiśniewski, czyli książki, komiksy, filmy i płyty z muzyką). Nie zabraknie też Szpil, podobnie jak Gamewalkera, Na Luzie i Action Redaction.

W dziale sprzętowym poradnik dla tych, którzy rozmyślają nad zakupem monitora. Niekwestionowaną gwiazdą tego numeru jest jednak Samusung Galaxy Fold, czyli składany smartfon, którego wytrzymałość sprawdził Krigore. Czy zawiasy wytrzymały, przeczytacie na stronie 111. Nie przegapcie także nietypowej konsoli – Capcom Home Arcade robi wrażenie. Spójrzcie zresztą sami.

To co, do zobaczenia 17 grudnia w sklepach, kioskach i salonach z prasą!

No i – Wesołych Świąt!

Tak oto przedstawiają się plakaty:

SPIS TREŚCI >>>


Redaktor
Smuggler

Byt teoretycznie wirtualny. Fan whisky (acz od lat więcej kupuje, niż konsumuje), maniak kotów, psychofan Mass Effecta, miłośnik dobrego jedzenia, fotograf amator z ambicjami. Lubi stare, klasyczne s.f., nie cierpi ludzkiej głupoty i hipokryzji, uwielbia sarkazm i „suchary”. Fan astronomii, a szczególnie ośmiu gwiazd.

Profil
Wpisów263

Obserwujących53

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze