33
14.12.2021, 12:11Lektura na 1 minutę
CD-Action

Zaprenumeruj CDA w starej cenie! Tylko do środy!

Rosnące koszty papieru zmusiły nas do podniesienia ceny drukowanej wersji magazynu do 14,99 zł. Podwyżka obowiązuje od CDA 01/2022 (w sprzedaży od dzisiaj), ale wciąż można jej uniknąć, prenumerując magazyn.


Daniel „CormaC” Bartosik

Zapowiadaliśmy, że dotychczasowa cena prenumeraty obowiązywać będzie do 13 grudnia włącznie. Z powodu startu nowej strony pojawiły się jednak problemy z logowaniem do naszego sklepu. Nie chcieliśmy, żeby Czytelnicy, którym z tego powodu nie udało się zaprenumerować magazynu na czas, byli pokrzywdzeni, więc przedłużyliśmy okres obowiązywania tej oferty do środy 15 grudnia włącznie (do północy). Zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu.


Tylko do 15 grudnia włącznie zaprenumerujesz CDA w starej cenie i unikniesz podwyżki!


Przy okazji przypominamy, że wszyscy prenumeratorzy drukowanej edycji CDA dostają w prezencie cyfrowe wersje wydań objętych prenumeratą, a także fizyczne wydruki niewykorzystanych projektów okładek (naturalnej wielkości).

Wszystkim obecnym i przyszłym prenumeratorom CD-Action serdecznie dziękujemy za wsparcie!


Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1220

Obserwujących18

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze