1
17.04.2024, 09:00Lektura na 1 minutę

Zagraj w Assassin’s Creed Mirage za darmo. 2-godzinna wersja próbna już dostępna

Od wczoraj możecie pograć w Assassin’s Creed Mirage za darmo.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem poznamy szczegóły dotyczące nadchodzących gier Ubisoftu – 10 czerwca odbędzie się Ubisoft Forward, na którym francuska korporacja prawdopodobnie zaprezentuje m.in. Assassin’s Creed Red. Do czerwca zostało jeszcze trochę czasu, a firma postanowiła umilić nam czas oczekiwania udostępniając darmową wersję próbną Mirage’a – najnowszej odsłony serii o asasynach. Oferta jest ograniczona czasowo – w pierwsze dwie godziny produkcji możecie zagrać w dniach 16-30 kwietnia 2024 roku. 

Założeniem Mirage’a był długo wyczekiwany powrót do korzeni marki, której ostatnie odsłony zaczęły przytłaczać swoim ogromem wielu fanów. Origins, a zwłaszcza Odyssey i Valhalla są grami, które odstraszają graczy swoimi rozmiarami – system rozwoju postaci, ekwipunek, dialogi, crafting i gigantyczne mapy upstrzone znacznikami to cechy, którymi można by obdarzyć niejednego rozbudowanego erpega. Mirage miało być lekarstwem na kryzys tożsamości serii o skrytobójcach, ale czy grze faktycznie udało się wrócić do korzeni? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znajdziecie w recenzji, którą przygotował UV

Assassin’s Creed Mirage zadebiutował 5 października na pecetach i konsolach Sony oraz Microsoftu – zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. I tychże platform dotyczy darmowa wersja próbna udostępniona przez Ubisoft.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów296

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze