93
20.06.2013, 15:39Lektura na 1 minutę

Xbox One: Konsola Microsoftu odrabia straty. Popularniejsza od PS4 na Amazonie

Wygląda na to, że rezygnacja z kontrowersyjnych zabezpieczeń Xboksa One i obowiązku łączenia się z internetem raz na dobę przyniosła pożądany skutek. W zaledwie kilkanaście godzin liczba złożonych zamówień przedpremierowych na konsolę Microsoftu wyprzedziła pre-ordery na PS4 w brytyjskim Amazonie.


Piotrek66

Tak przynajmniej wynika z listy najlepiej sprzedających się produktów z kategorii gier w tym internetowym gigancie. W oddziale brytyjskim największą popularnością cieszy się gra The Last of Us, ale już na drugiej pozycji uplasował się Xbox One wyprzedzając PlayStation 4, będące na trzeciej pozycji.

To spora zmiana – jeszcze wczoraj prym wiodła konsola Sony, a wiele osób anulowało swoje pre-ordery na XBO po pamiętnej konferencji Japończyków na E3. W odrobieniu strat przez platformę Microsoftu nie przeszkodziła też jej wyższa od PS4 cena. Pytanie, czy gracze mają powody do radości z takiego obrotu spraw? Kto wie – może po sukcesie swojej konsoli gigant z Redmond zdecyduje się powrócić do poprzedniej strategii? Wszak nie zostało powiedziane, że obecna polityka dot. zabezpieczeń utrzyma się na sztywno przez najbliższych kilka lat.


Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze