1
8.01.2024, 14:30Lektura na 2 minuty

World of Warships rozpoczyna nowy rok debiutem amerykańskich lotniskowców

Studio Wargaming, twórcy wiodącej wieloosobowej gry morskiej World of Warships, rozpoczyna nowy rok wprowadzając nową linie amerykańskich lotniskowców dostępnych w fazie wczesnego dostępu.


Informacja prasowa

Pierwsza aktualizacja 2024 roku to także kontynuacja budowy włoskiego krążownika Michelangelo w stoczni, nowe wydarzenie „Łowy obfitości” oraz powrót zawartości związanej z produkcją Hololive. Do gry ponownie zawitają też bitwy rankingowe i potyczki.


Amerykańskie lotniskowce w fazie wczesnego dostępu

Aktualizacja 13.0 daje wczesny dostęp do nowej linii amerykańskich lotniskowców. Do gry zawitają trzy nowe okręty: Independence VI poziomu, Yorktown VIII poziomu oraz Essex X poziomu. Jednostki te działają inaczej od pozostałych, ponieważ są ograniczone do jednej eskadry bombowców torpedowych uzupełnionych o dwie eskadry taktyczne składające się z samolotów szturmowych i bombowców nurkujących. Od VIII poziomu eskadry taktyczne są wyposażone w nowy sprzęt -wytwornice zasłony dymnej, które wprowadzają do rozgrywki nowy element taktyki.

Aby uczcić debiut nowej linii okrętów, do gry zawita też nowe wydarzenie związane z amerykańskimi lotniskowcami. Na przestrzeni 20 poziomów codziennych i tygodniowych misji gracze odblokują szereg nagród w tym pamiątkowe flagi, kamuflaże i pojemniki. Co więcej, dowódcy otrzymają też możliwość odblokowania dodatkowej linii progresji zawierającej 20 kolejnych poziomów.


Łowy obfitości i potyczki

Wydarzenie „łowy obfitości” powróci do gry 1 lutego 2024 roku. Jego nowa wersja wypełniona jest nagrodami, czterema nowymi osiągnięciami, znaczącymi zmianami w rozgrywce oraz dostępem do kolekcji Gwiezdni emisariusze w Zbrojowni. W losowych paczkach gracze odblokują szereg bonusów oraz zawartość związaną ze Gwiezdnymi emisariuszami, w tym dwa okręty – STAR Kitakaze oraz STAR Edinbourgh, a także dwóch nowych dowódców, z których każdy wyposażony jest w 10 punktów umiejętności.

Aktualizacja 13.0 oznacza też rozpoczęcie sezonu 15. i powrót bitew rankingowych już od 10 stycznia, a trzy nowe potyczki rozpoczną się 15 stycznia. Jak zawsze, potyczki związane będą z różnymi zestawami zasad, aby rzucić wyzwanie najbardziej odważnym drużynom w ich dążeniu do morskiej dominacji.

Dla spragnionych innego rodzaju wyzwań, w stoczni Sestri Ponente trwa budowa, która nagrodzi zaangażowanych graczy włoskim krążownikiem IX poziomu Michelangelo.


Hololive production powraca do World of Warships

W ramach aktualizacji 13.0, World of Warships ponownie powita produkcję Hololive. Popularni VTuberzy, tacy jak Shishiro Botan, Moona Hoshinova, Takanashi Kiara, Watson Amelia ponownie zostaną udostępnieni jaki dowódcy gotowi prowadzić floty do zwycięstwa. Zawartość zostanie na nowo udostępniona w sprzedaży przez dwa tygodnie zaczynając od 2 lutego 2024. Wraz z nią do gry wrócą powiązane materiały eksploatacyjne, w tym skórki, flagi i zestaw kamuflażu dla fanów produkcji Hololive.


Czytaj dalej

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów613

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze