12.01.2023, 09:00Lektura na 2 minuty
Galeria

World of Tanks: Startuje kampania inspirowana filmem „Terminator 2: Dzień sądu”

Od dziś do 26 stycznia w World of Tanks potrwa specjalne wydarzenie związane z filmem „Terminator 2: Dzień sądu”.


Jakub „rajmund” Gańko

Na początku stycznia Wargaming zapowiedział, że do World of Tanks trafi przepustka sezonowa nawiązująca do kultowego filmu „Terminator 2: Dzień sądu”. Ów sądny dzień nastał dokładnie dziś i kampania właśnie wystartowała. Dla przypomnienia: wśród atrakcji oferowanych przez wydarzenie znalazły się m.in. specjalny czołg T-832, czterech dowódców z uniwersum wykreowanego przez Jamesa Camerona oraz naklejki z pamiętnymi cytatami.

16
zdjęć

Kampania zawiera 50 poziomów i potrwa do 26 stycznia. W odróżnieniu od regularnych przepustek bitewnych, nie trzeba jej ręcznie aktywować i każdy automatycznie bierze udział w wydarzeniu. Dodatkowym smaczkiem dla fanów filmu będzie wykorzystanie charakterystycznej ścieżki dźwiękowej, która będzie przygrywać w garażach.

Tak twórcy mówią o najważniejszych atrakcjach wydarzenia:


Ukoronowaniem wydarzenia jest unikatowy czołg premium T-832 ze specjalnymi efektami wizualnymi. Stworzony w ogniach, z których powstały terminatory T-800 i T-1000, czołg ma dobry potencjał bojowy, maszyna mocno uderzy w każdego wroga na polu bitwy. Gracze będą mieli możliwość szlifować swoje umiejętności w ulubionych czołgach z czterema nowymi dowódcami, którzy mówią charakterystycznymi tekstami z filmów: Sarah Connor, John Connor, T-800 i T-1000.


Wargaming

Operacja Hasta La Vista trafiła również do World of Tanks Blitz, gdzie zawiera aż 60 poziomów i potrwa do końca stycznia. Gracze mogą zdobyć w jej ramach czołg Cyborg z legendarnym kamuflażem T-800, 10 awatarów inspirowanych filmem „Terminator 2: Dzień sądu”, 4 unikatowe kamuflaże dla czołgów i tło profilowe. Wraz z ukończeniem każdego etapu otrzymamy specjalne nagrody z uniwersum Terminatora.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronach gier World of Tanks oraz World of Tanks Blitz.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1564

Obserwujących9
Brak okładki
World of Tanks
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.4
Platformy
PC
Gatunek
MMO
Producent
Wargaming.net
World of Tanks

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane