27
23.12.2017, 20:22Lektura na 1 minutę

World of Tanks otrzyma nowy silnik graficzny [WIDEO]

Wiadomo również, kiedy ukaże się mobilne World of Warships.


Paweł „Cursian” Raban

Wargaming ogłosił, że w marcu przyszłego roku World of Tanks doczeka się obszernej aktualizacji, której najważniejszym elementem będzie przesiadka na autorski silnik graficzny o nazwie CORE. Dzięki zastosowanym w nim technologiom wypięknieją między innymi oświetlenie, woda, niebo a także tekstury terenu. Twórcy zapewniają przy tym, że wszystkie te wodotryski nie odbiją się znacząco na wydajności. Poprawie ulegnie także udźwiękowienie. Każda mapa otrzyma własny motyw muzyczny, który będzie dynamicznie dostosowywał się do aktualnej sytuacji na polu bitwy.

Warto wspomnieć także o World of Warships Blitz. Mobilne Okręty ukażą się 18 stycznia i w chwili premiery pozwolą zasiąść za sterami 90 jednostek z Japonii, Niemiec, Rosji i USA. Gracze będą mogli toczyć boje w trybie 7 na 7 bądź rozgrywać misje PvE. Osoby, które zarejestrują się pod TYM adresem, otrzymają darmowy okręt Aurora.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane