28.11.2023, 11:30Lektura na 2 minuty
Plotka

Wonder Woman: Lasso jak ze Spider-Mana i 30 fps-ów na konsoli. Nowe plotki

Plotki plotkami, ale mam co do Wonder Woman jakieś takie dobre przeczucia.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Gotowi na porcję kolejnych plotek od „insiderów”? Całkiem znany wyciekinier Shpeshal Nick, współzałożyciel podcastu Xbox Era, podobno zna osoby pracujące nad Wonder Woman w Monolith Games. I ma na temat gry dobre wieści, co przekazał podczas swojego podcastu.


W Wonder Woman gra się świetnie

Zacznijmy od tego, że już sam Warner Bros. ujawnił co nieco na jej temat. Dementując pogłoski o gre-usłudze, przyznano, że będzie ona mieć za to system nemezis ze Śródziemia: Cienia Mordoru. To opatentowana symulacja historii życiowych bossów, dzięki czemu każde przejście gry wygląda inaczej – zmienia im się za każdym razem położenie oraz motyw zemsty.

Teraz do tego dochodzą nowe plotki. W Wonder Woman dużą rolę będzie grało jej Lasso Prawdy (Lasso of Truth), które działać ma na wzór pajęczyny ze Spider-Mana. Można go używać na bardzo wiele sposobów, w tym wymierzać wrogom ciosy. Szybką podróż ma nam zapewnić niewidzialny odrzutowiec. Ogólnie przemieszczanie się ma przypominać grę Crackdown i być „naprawdę cool”. Cool. Nie zabraknie też przedmiotów ze statystykami na wzór God of War. Mają też być bossowie, mini-bossowie oraz jakieś inne moby. Dodam z przekąsem, że to ostatnie doniesienie brzmi już trochę jak „w grze będzie interfejs”.

Wonder Woman
Wonder Woman

A co z wydajnością?

Teraz gorsze wieści. Gra ma na konsolach chodzić w 30 klatkach na sekundę z lepszą grafiką oraz 60 w trybie wydajności. Niestety, wygląda to na powoli przyjmujący się standard. Ma przynajmniej wyglądać nieco lepiej niż letnie Gotham Knights. Już wtedy wiadomość o średniej optymalizacji gry zirytowała społeczność.

Być może doczekamy się sensacji na miarę Marvel's Spider-Mana?


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze