08.06.2014
Często komentowane 35 Komentarze

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Kolejna ukryta wiadomość od RED-ów. I nowe screeny

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Kolejna ukryta wiadomość od RED-ów. I nowe screeny
Avatar photo
To już tradycja – w zaprezentowanym w czwartek zwiastunie Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu developerzy z CD Projekt RED przemycili ukrytą wiadomość. Była ona tak zakamuflowana, że trudno ją było dostrzec, ale uważnym graczom się udało. Twórcy nowych przygód Geralta potwierdzili w niej kilka kwestii, których można się było domyśleć po obejrzeniu trailera.

Na świetnym zwiastunie Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu poza szczegółami fabularnymi, pokazano wiele rzeczy związanych z rozgrywką. Pojawiły się fragmenty z walką podczas jazdy konno, nie zabrakło też kuszy i strzelania do latających potworów, Geralt też niczym Edward Kenway mógł pływać, nurkować (eksplorując podwodne lokacje) oraz żeglować. Poza tym widoczna była też scena z wyścigami konnymi.

W wiadomości przemyconej pod koniec trailera, RED-zi potwierdzili, że wszystkie te elementy znajdą się w grze. A osoby, którym spodobał się utwór ze zwiastuna, powinni zainteresować się faktem, że został on skomponowany przez Marcina Przybyłowicza i zespół Percival (od jakiegoś czasu związany jest on z wiedźmińskimi produkcjami).

Poza tym twórcy obiecują, że to dopiero początek i sugerują, że powinniśmy trzymać rękę na pulsie, bo dopiero się rozgrzewają. Czyli wkrótce powinniśmy (może jednak na E3?) zobaczyć coś więcej. Oby!

A na razie w naszej GALERII możecie przyjrzeć się kilku nowym screenom z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

35 odpowiedzi do “Wiedźmin 3: Dziki Gon – Kolejna ukryta wiadomość od RED-ów. I nowe screeny”

  1. WiedzminNajRPG 8 czerwca 2014 o 07:16

    Szkoda że tak późno o tym piszecie ; ) A wiedźmin jest po prostu obłędny, orgazm dla oczu

  2. Te obrazki z galerii w powalającej rozdzielczości 1200×675…

  3. WiedzminNajRPG 8 czerwca 2014 o 07:26

    Czy w tych nowych screenach to nie czasem wioska odmęty z 4. aktu wiedźmina 1 ? Najlepsza gra ever nadchodzi, to pobije wszystko… polacy z jednej rzeczy chociaż mogą być dumni…

  4. Nie rozumiem, ukrytą wiadomością jest to, że w grze znajdą się elementy pokazane na trailerze? Spryciarze.

  5. Kurcze jak nie będzie obsuwy to będę miał wtedy obronę pracy. Ale i tak zamówię pierwszy raz w życiu preordera;-)

  6. DavidCopperhead 8 czerwca 2014 o 08:30

    I tak wolałbym chyba żeby pokazali na E3 gameplay z Cyberpunka. Klimaty podobne do Deus Exa bardziej mi pasują niż RPGi osadzone w średniowieczu.

  7. Aha, jeżeli dobrze rozumiem, jak producent pokaże coś na trailerze to to jest ukrytą wiadomością? Takie zagadki to chyba na rynek hamerykański, nie do nas. 😉

  8. @YukiYukiteru Z tego co wiem to tak i to nawet kilkakrotnie 😀

  9. Na pewno będzie Temeria, Novigrad i Nilfgard, czyli to już jest duży teren, a do tego dochodzi wybrzeże i morza.

  10. @YukiYukiteru tak mapa będzie większa (nie wiem czy liczono wielkość skyrima z jaskiniami czy tylko świat „od góry” ale wiedźmin ma mieć większy świat. Nie pamiętam też o ile ale o tym byłą mowa już przy pierwszych informacjach o Dzikim Gonie.

  11. @YukiYukiteru Rok temu mówili że będzie prawdopodobnie 20% większa, od tamtego czasu cisza w temacie

  12. @nismoGT: A jak nazwiesz ukrytą wiadomość tekstową, której nie dostrzeże 95% oglądających zapowiedź? Która pojawia się tylko na ułamek sekundy, i której sam nie dostrzegłem?

  13. @YukiYukiteru: Mówili coś o 20% większej od Skyrima, i 30 razy większej od poprzedniej części.|Ile w tym prawdy, przyszłość zweryfikuje…Przy premierze Wiedźmina 2 Chwalili się możliwością przeskakiwania przez płotki, nawet na pierwszym gameplayu pokazywali taką możliwość. Jakie było moje zdziwienie gdy dostałem grę w swoje ręce i jednak nie mogłem przeskoczyć przez ten sam płotek z filmiku…

  14. Tęskniliśmy za wami!Dzisiaj mogliście obejrzeć trzeci zwiastun Wiedźmina 3: Dziki Gon. Mamy nadzieję, że wam się podobał.Jest tak wiele innych rzeczy w tej grze, że niemożliwe jest pokazanie wszystkiego w dwie i pół minuty, choć i tak spróbowaliśmy. :)Co ważniejsze, pokazaliśmy wam właśnie część głównych postaci.Bliscy przyjaciele Geralta i kilku z ostatnich pozostałych na świecie wiedźminów – Vesemir, Eskel i Lambert – będą ogrywać ważną rolę w grze, podobnie jak ich sławna forteca – Kaer Morhen.

  15. Mogliście również rzucić okiem na słynnego barda Jaskra i czarodziejkę Triss Merigold.Emhyr var Emreis, cesarz Nilfgaardu, najpotężniejszy człowiek w świecie Wiedźmina również się pojawił. Poznajecie jego głos?Była też Ciri!I Yennefer!Tak przy okazji, jeśli wiedźmińska seria jest dla was nowa, nie martwcie się; gra wprowadzi was we wszystko, co musicie wiedzieć, a wy zaczniecie kochać (i nienawidzić!) postaci w mgnieniu oka.Zadawaliście także wiele pytań odnośnie funkcji gameplayu, a my jesteśmy w

  16. wreszcie gotowi, by udzielić odpowiedzi na część z nich. Oto one:Tak, będzie można walczyć z końskiego grzbietu.Kusza. Tak, Geralt może używać broni dystansowych, ponieważ niektóre potwory latają i znajdują się poza waszym zasięgiem.[…] pływanie i żeglowanie. Będziecie mogli nurkować i poszukiwać mnóstwa ukrytych rzeczy. Gra posiada cały świat podwodny do odkrycia.Ma ktoś ochotę na wyścigi konne?Mogliście także usłyszeć więcej muzyki z gry. Ten konkretny utwór został skomponowany przez

  17. Marcina Przybyłowicza i Percivala [polski zespół folkowy – przyp. Meehovv]. […]Ekipa Wiedźmina 3: Dziki GonCD PROJEKT REDP.S. Jeśli czekacie na więcej (czekacie, prawda?), to się nie martwcie. Dopiero się rozgrzewamy.[…][Ostatni akapit jest w większości nieczytelny; w widocznej części jest napisane „właśnie ogłosiliśmy zamkniętą betę Wiedźmina: Gra Przygodowa”]

  18. To jest cała ukryta wiadomość. czytać od końca.

  19. @Scorpix jeszcze wyspy Skelige

  20. A Eskel nie umarł podczas bitwy pod Wyzimą ?

  21. @NEPHELIM: Chodzi Ci chyba o Coëna, ale on zginął w bitwie pod Brenną

  22. Po obejrzeniu tych screenów jeszcze bardziej rozwala mnie, że są ludzie, którzy chcą w to grać na minimum grafy.

  23. Widocznie nie załatali przecieków w REDzie bo już grają http:www.youtube.com/watch?v=NCY76Msr13c

  24. Theron23|Może niektórzy chcą w to zagrać, ale nie mają odpowiedniego sprzętu. Więc możesz im kupić sprzęt, który im to pociągnie na max detalach (wtedy już cię nie będą rozwalać).

  25. To będzie jedna z tych gier,którą odpalę również z powodu grafiki:) Nie wyobrażam sobie ,żeby nie grać w to na max grafice;D Ale z tego powodu muszę 1.5 roku po kupieniu kompa za 3tyś zrobić upgrade;D

  26. @Scorpix – Nilfgardu raczej nie będzie. Emyhr w trailerze siedział na tronie w Wyzimie.

  27. misterDVader 8 czerwca 2014 o 13:37

    Mój komputer płacze, mój portfel płacze, ja płaczę.

  28. @misterDVader to witam w klubie:)7 miesiecy damy rade!:)pozdrawiam

  29. Dobrze, że we wrześniu mam 18stkę to do lutego sobie coś dorobię na nowego PCta, bo na moim obecnym mogę pomarzyć o odpaleniu Wieśka 3 😛

  30. Jakoś pod koniec roku, na początku przyszłego zamierzam złożyć kompa tak za dwa kafle, założę się o browara, że to wystarczy żeby pociągnąć wiedźmaka na wysokich.

  31. Ludzie na ch*j cały czas po każdą nową gra piszecie, że macie za starego kompa i że kasę trzeba ładować, nie lepiej kupić sobie PS4 albo XB O i mieć spokuj na te 5-7 lat ? PS. Składanie kompa tylko do granie to głupota

  32. @Estragoth17, na konsoli jest gorsza grafika w porównaniu z mocnym komputerem 😛

  33. @Esgaroth17|Gram głownie w RTSy, trochę w RPGi, w dodatku nie toleruję innego kontrolera niż klawa i mysz (opcjonalnie dobra kierownica np. logitecha).|Więc konsola mnie nie kręci ^^

  34. Kurde, ze względu na słaby kontrast monitora praktycznie tej wiadomości nie widzę… 🙁

  35. slimshady Współczuję, że nie potrafisz sobie zarobić na kompa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *