26.05.2023, 13:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Warhammer Skulls 2023: Kosmos, lasery, eksplozje i śmierć!

Podsumowanie zapowiedzi z Warhammer Skulls jest wypełnione efektownymi trailerami, które zapewne ucieszą niejednego miłośnika gier.


Marcin Hołowacz

Warhammer Skulls 2023 to święto dla fanów tej marki, a także okazja do zobaczenia masy ciekawych zwiastunów. Oczywiście impreza może zainteresować również te osoby, które nie są ekspertami od warhammerowego uniwersum (sam zaliczam się do tego grona).


Warhammer 40,000: Space Marine 2

Warhammer Skulls uraczyło nas m.in. zwiastunem Warhammer 40,000: Space Marine 2, dzięki czemu możemy być świadkami epickiej minuty, w trakcie której ginie naprawdę sporo plugawych istot. Titus jest dobry w swoim fachu i radzi sobie zarówno z bronią palną, jak i białą, co doskonale widać podczas demonstracyjnej eksterminacji tyranidów.


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin

Kolejny ciekawy zwiastun ukazał nam Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin. Jest to RTS tworzony przez Frontier Developments, które ma na swoim koncie m.in. Planet Zoo. Twórcy obiecują, że pokażą dłuższe fragmenty rozgrywki już w czerwcu. Strategia trafi zarówno na PC, jak i konsole PS5 oraz Xboksy Series X/S.


Warhammer 40,000: Speed Freeks

Tutaj mamy coś zdecydowanie bardziej nietypowego i szalonego, ponieważ Speed Freeks jest grą typu „combat racing”, a więc będziemy uczestniczyć w wyścigach na śmierć i życie. Chodzi przede wszystkim o wiatr we włosach, strzelanie do wrogów i dobrą zabawę w modelu free-to-play. Gra trafi wyłącznie na pecety, a jeśli kogoś to interesuje, na Steamie można prosić o zgodę na dostęp do playtestów.


Warhammer 40,000: Rogue Trader

Jest także zwiastun Warhammer 40,000: Rogue Trader od Owlcat Games. To gra RPG z turowym systemem walki, która przy okazji pozwoli nam przemierzać niewyobrażalne odległości i tym samym eksplorować kosmos wypełniony licznymi niebezpieczeństwami. Twórcy podkreślają, że decyzje gracza będą miały spore znaczenie. Jeżeli natomiast chodzi o turowe potyczki, tutaj istotne ma być przede wszystkim ostrożne planowanie i korzystanie z umiejętności członków naszego zespołu.


Warhammer i garść innych dobroci

Na koniec jeszcze trochę mniejszych zwiastunów, które zainteresują m.in. osoby wyczekujące nowych pakietów DLC. Mamy tu chociażby… symulator myjki ciśnieniowej, ale w dość nietypowym wydaniu, bo prawdopodobnie gracze dostaną możliwość umycia czegoś z Warhammera 40,000. Jest jeszcze Rejects Unite do Darktide, a także nowe DLC do Warhammer 40,000: Battlesector. Przy okazji: nie zapomnijcie o dwóch strategiach z uniwersum Warhammer 40,000 dostępnych za darmo.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów312

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane