2
25.01.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

Wargaming szykuje nową grę o czołgach w stylu Overwatcha

Trwają alfa-testy nowej produkcji studia Wargaming, odpowiedzialnego za World of Tanks.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Od jakiegoś czasu mówiło się o nowym projekcie studia, jednak nie znano żadnych konkretów. Teraz Wargaming sam podzielił się z graczami informacjami, zapraszając zainteresowanych do testowania nowego tytułu, znanego na ten moment jako Project CW. 

Project CW ma być nowym podejściem do walki czołgami. Według producentów jest to wyjątkowe podejście do gatunku, stawiające na bardzo dynamiczne walki, innowacyjne mechaniki i otwartość na mocno zaangażowanych oraz nowych graczy. 

Nowy projekt Wargaming ma być zbliżony do Overwatcha, umożliwiając odradzanie się, „leczenie” czołgu czy oferując postacie podzielone na klasy. Drużyny graczy mają być mniejsze, a czas walk zdecydowanie skrócony. 

Dzisiaj, to jest 25 stycznia, na Twitchu organizowany jest stream developerski. Jeżeli chcecie dołączyć do grupy testujących, możecie zapisać się poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie gry.  


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów329

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze