4
2.08.2023, 12:30Lektura na 2 minuty

Wargaming świętuje 25-lecie. Firma przygotowała promocje dla graczy

Specjalne misje i promocje od Wargamingu znajdziecie między innymi w World of Tanks czy World of Warships.

Czasami, jak słyszy się o takich świętach, to człowiek czuje się niesamowicie staro. Wargaming obchodzi w tym roku swoje 25-lecie, więc mogliśmy się spodziewać, że z tej okazji studio przygotuje coś specjalnego.

Firma opublikowała na YouTubie wideo celebrujące ćwierćwiecze. Znajdziemy w nim krótką, sentymentalną podróż przez wszystkie gry oraz wydarzenia, jakie wyszły spod rąk Wargamingu. Jeśli myślicie, że to wszystko, to jest mi niezmiernie miło poinformować was, że to nie koniec.

Od 2 do 8 sierpnia będzie dostępny szereg promocji oraz paczek specjalnych do World of Tank oraz World of Warships. Znajdziecie tam między innymi specjalne DLC, dostęp premium, elementy wizualne oraz limitowane pojazdy. Dodatkowo w grach Wargamingu pojawiły się specjalne zadania urodzinowe, które umożliwiają odblokowanie specjalnej waluty oraz unikatowych nagród.

Studio zobowiązało się również przekazać 250 tysięcy dolarów na rzecz pomocy Ukrainie, będącej cały czas w stanie wojny z Rosją. Pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego i pomoc ludziom poszkodowanym przez walki.

Z okazji urodzin swoje życzenia postanowił również złożyć CEO Wargamingu, Wiktor Kisly.


W roku 1998 nie mógłbym sobie wyobrazić, że z niewielkiej grup przyjaciół zjednoczonych w miłości do tworzenia gier wideo, urośniemy do firmy odnoszącej sukcesy na całym świecie. Dzisiaj świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną drogę poprzez branżę gier wideo, naszych utalentowanych pracowników i pełnych pasji graczy. Przed nami nowy rozdział, w którym w dalszym ciągu będziemy tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy z całego globu. Wszystkiego najlepszego, Wargaming!


Wiktor Kisly

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć firmie wszystkiego najlepszego i kolejnych 25 lat sukcesów w branży!

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów148

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane