5
30.10.2019, 08:38Lektura na 1 minutę

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York: Zobaczcie gameplay z polskiego Wampira [WIDEO]

Klimatycznie, choć nieprzesadnie dynamicznie.

Fani Świata Mroku otrzymali ostatnio umiarkowanie silny cios – wyczekiwane Bloodlines 2 trafi na rynek później niż zapowiadano. Niby nie powinno nas to dziwić (prezentowane fragmenty nie wyglądały aż tak zaawansowanie), ale wciąż liczyliśmy, że zagramy w marcu 2020. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło – dzięki temu może więcej z nas zechce przyjrzeć się „konkurentowi” gry Paradoksu – Coteries of New York.

Do tej pory produkcję Draw Distance mogliśmy podziwiać tylko na screenach i nie do końca mieliśmy pojęcie, jak będzie prezentować się w ruchu. Dzięki zwiastunowi zawierającemu fragmenty rozgrywki wiemy już, że zdjęcia absolutnie nam wystarczyły.

No dobra, przecież nie spodziewaliście się gry AAA, prawda? Nie znaczy to, że będzie to zły tytuł – publikowane materiały sugerują, że twórcy dobrze rozumieją zasady rządzące uniwersum i starają się je oddać w swoim dziele. Czy Vampire: The Masquerade – Coteries of New York podoła temu zadaniu, pecetowcy przekonają się 4 grudnia. W pierwszym kwartale 2020 produkcję dostaną zaś posiadacze Nintendo Switchów (a rozmowy na temat wersji na Xboksa One oraz PS4 wciąż trwają).


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze