8
21.10.2019, 16:31Lektura na 1 minutę

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York: Wiemy, kiedy zadebiutuje polski krwiopijca

Górnicy mają kolejny powód do świętowania.

4 grudnia kojarzy mi się głównie z Barbórką, ale teraz do listy mogę też dopisać wampiry. W tym dniu zadebiutuje bowiem pecetowa wersja Vampire: The Masquerade – Coteries of New York. Gra polskiego studia Draw Distance zabierze nas do tytułowego miasta i pozwoli wcielić się w świeżego krwiopijcę, który odegra ważną rolę w konflikcie pomiędzy niezależnymi Anarchami a tradycjonalistami z Camarilla (więcej dowiecie się TUTAJ). Właściciela konsol Nintendo zagrają w pierwszym kwartale przyszłego roku, zaś grający na PS4 i XBO muszą uzbroić się w cierpliwość, bo twórcy prowadzą jeszcze stosowne rozmowy z Paradoksem:

vampire-coteries-tweet_c0rhp.jpg

Przypomnijmy, że w 2020 fani wampirzego uniwersum doczekają się też Bloodlines 2 (które niedawno zaliczyło obsuwę) oraz Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Ostatnia z wymienionych gier wciąż owiana jest mgłą tajemnicy, ale pokazano przynajmniej nowy zwiastun.


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3205

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze