18.11.2019, 14:24Lektura na 1 minutę

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York: Poznajcie wampiry, od których zależy wasza przyszłość [WIDEO]

W Nowym Jorku pomocna może się okazać każda para kłów.

Fani Maskarady najpewniej wciąż opłakują opóźnienie premiery drugiego Bloodlines, ale już niedługo krakowskie Draw Distance otrze im łzy. Koterie Nowego Jorku zbliżają się bowiem nieubłaganie i nawet jeśli są nieco mniej spektakularne niż gra Hardsuit Labs, to i tak wampirzych doznań dostarczą nam aż nadto.

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć odrobinę rozgrywki (raczej statycznej) z tego „narracyjnego doświadczenia” czerpiącego garściami z piątej edycji Wampira: Maskarady. Developerzy chcą, abyśmy wczuli się lepiej w klimat opowieści, dlatego przedstawiają nam poszczególne dramatis personae, z którymi przyjdzie nam się sprzymierzyć (bądź też nie). Tym razem padło na Tamikę, przedstawicielkę nieco dzikiego klanu Gangrel.

Jeżeli przegapiliście poprzednią prezentację, proszę bardzo: przed wami D'Angelo,jeden z Nosferatu.

W sam środek konfliktu między Anarchami a Camarillą pecetowcy trafią 4 grudnia. Posiadacze Nintendo Switcha poczekają na to do pierwszego kwartału 2020.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze