6
12.12.2019, 09:18Lektura na 1 minutę

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York: Polski Wampir na premierowym zwiastunie [WIDEO]

Spragnieni świeżej krwi?

Fani Świata Mroku nie mogą narzekać, w końcu w przewidywalnej przyszłości dostaną kilka produkcji osadzonych w tym uniwersum. O Bloodlines 2 wszyscy pamiętają, ale przecież w 2020 doczekamy się Werewolf: The Apocalypse, a trwają jeszcze prace nad wampirzym erpegiem od twórców The Council.

Pierwsza na mecie zameldowała się jednak gra od krakowskiego Draw Distance – Vampire: The Masquerade – Coteries of New York. Oprócz długiego tytułu ma ona do zaoferowania „unikatowe, klimatyczne doświadczenie dla pojedynczego gracza” oparte na zasadach piątej edycji Maskarady.

W konflikcie pomiędzy Anarchami a Camarillą znajdzie się miejsce nie tylko dla postaci sterowanej przez gracza, ale również dla skromnego grona towarzyszy, których zobaczyć możemy na poniższym wideo:

Vampire: The Masquerade – Coteries of New York znajdziecie na Steamie oraz GOG-u w cenie 71,99zł (w tej chwili przecenione na obu platformach do 64,79zł). Na konsolach gra zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze