9
16.10.2019, 20:42Lektura na 2 minuty

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Gra zadebiutuje później, niż zakładano

Twórcy chcą dopieścić tytuł.

Bloodlines 2 nie schodzi z naszych nagłówków od wielu miesięcy. Dopiero co informowaliśmy o ostatniej frakcji w grze oraz tym, jak Przybysze będą musieli poradzić sobie w zmaganiach z innymi klanami, a tu twórcy wypuścili kolejną elektryzującą informację.

Okazuje się, że zapowiadany na pierwszy kwartał 2020 roku tytuł, został przesunięty na bliżej nieokreśloną przyszłość. Oficjalne oświadczenie Paradoxu informuje, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie wszystkich szczegółów. Tak zresztą się tłumaczą:


Przez ostatnie trzy i pół roku ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić godnego następcę Bloodlines 1. Dla nas oznaczało to nie tylko wywiązanie się z ambicji, ale również obowiązek nie powtórzenia błędów poprzedniczki. Dziś musimy Wam powiedzieć, że potrzebujemy więcej czasu, by zadbać o produkcję, na którą czekacie. Chociaż Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zadebiutuje w 2020 roku, zdecydowaliśmy, że jakość jest cenniejsza od wydania gry w pierwszym kwartale.


Fanii już zaczęli spekulować i snuć teorie, jakoby Paradox nie chciał wchodzić w gorący okres największych premier i dlatego postanowił przesunąć datę wydania gry. Głównie chodzi tutaj o polskiego Cyberpunka 2077, którego kwietniowa premiera musi spędzać sen z powiek wszystkich producentom erpegów. W każdym razie, Bloodlines 2 wciąż należy spodziewać się w 2020 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Kaladin
Wpisów367

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze