7
12.05.2020, 08:18Lektura na 1 minutę

Ubisoft ogłosił datę swojej konferencji

To co, tym razem zobaczymy w końcu gameplay z Assassin's Creed Valhalla?


Witold Tłuchowski

Pustki po tegorocznym E3 nie wypełni żadna impreza – w końcu poza Gamescomem nic nie oferuje tak skondensowanej liczby zapowiedzi i konferencji. Za sprawą pandemii możemy jednak zobaczyć, jak sprawdza się alternatywny model, tj. oddzielne prezentacje rozłożone na przestrzeni kilku miesięcy. Microsoft rozbił swój pokaz gier na Xboksa Series X na dwa wydarzenia (z czego jedno już mogliśmy zobaczyć), Sony prawdopodobnie pokaże swoje produkcje w czerwcu, Electronic Arts zaś ogłosiło już nawet konkretną datę kolejnego EA Play.

Zgodnie z oczekiwaniami także Ubisoft nie zamierza porzucić organizowanej rok w rok konferencji. Zobaczymy ją jednak miesiąc później, niż się do tego przyzwyczailiśmy.

Ubisoft Forward zorganizowane zostanie 12 lipca o 21:00. Bez wątpienia zobaczymy na nim nieco więcej materiałów Assassin's Creed Valhalla, spodziewamy się również jakichkolwiek informacji na temat Watch Dogs: Legion.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze