28.04.2023, 19:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Twisted Metal: Szalony serial na pierwszym zwiastunie

W pewnym sensie serial Twisted Metal to postapokaliptyczna wizja świata... na wesoło.


Marcin Hołowacz

Twisted Metal to legendarna seria gier o samochodowych strzelaninach. Głównym celem od zawsze było tu dostarczanie sporych pokładów szalonej akcji, a teraz fani będą mogli zobaczyć to w serialowym wydaniu. Wszystko za sprawą platformy streamingowej Peacock.

Anthony Mackie
Anthony Mackie

Jedną z głównych ról odegra Anthony Mackie, a jego postać (John Doe) zajmie się dość nietypowym zadaniem. Chodzi o dostarczenie tajemniczej paczki, lecz w postapokaliptycznej rzeczywistości sprawa jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się to wydawać.

Na szczęście odważny kurier ma do dyspozycji szybki samochód po bardzo przydatnych modyfikacjach. Konkretniej mówiąc, znalazło się tu miejsce choćby dla broni automatycznej, która niewątpliwie umila czas w trakcie słuchania składanki muzycznej.

Jeżeli natomiast rzucimy okiem na sytuację w Las… to znaczy Lost Vegas, wtedy przywita nas piękny uśmiech klauna o ksywce Sweet Tooth. Trzeba przyznać, że jego ciężarówka z lodami nie wzbudza zaufania, ale może dokonałem zbyt pochopnej oceny? Przed ewentualną oceną jego intencji najuczciwiej będzie zapoznać się z serialem od Peacock.

Premiera Twisted Metal już 27 lipca 2023 roku. Ma to być komedia akcji, a każdy z dziesięciu odcinków zajmie około pół godziny.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze